2019.08.03 17:12

„Kauno Žalgiris“ įspūdingų įvarčių kupiname mače lygiosiomis sužaidė su „Panevėžiu“

LRT.lt2019.08.03 17:12

Po pertraukos sugrįžusioje A lygoje šeštadienį „Kauno Žalgirio“ vienuolikė nepajėgė pranokti „Panevėžio“ atstovų – rungtynės baigėsi lygiosiomis (2:2).

Panevėžiečiai pirmieji išsiveržė į priekį, kai 19-ąją minutę klube debiutuojantis Andrejus Čiofu gražiu baudos smūgiu iš 17 metrų išvedė savo ekipą į priekį.

Pastarąjį įvartį pranoko Jurijus Bušmanas. „Kauno Žalgirio“ futbolininkas iš 30 metrų taip pat atliko galingą smūgį ir nuginklavo varžovų vartininką.

Vos antrajam kėliniui prasidėjus kauniečiai išsiveržė į priekį. Jau pirmos atakos metus pasižymėjo Danielis Romanovskis.

Vis dėlto, persvaros nepavyko išlaikyti iki pabaigą skelbiančio švilpuko – 86-ąją minutę antrąjį „Panevėžio“ įvartį pelnė Tomas Salamanavičius.

„Kauno Žalgiris“ su 26 taškais rikiuojasi ketvirtoje turnyrinės lentelės pozicijoje. 16 taškų turintys panevėžiečiai – penkti.