Naujienų srautas

Sportas2019.08.03 12:48

„Riterius“ sustiprino solidžiu žaidimu dėmesį atkreipęs Tadas Simaitis

LRT.lt 2019.08.03 12:48

Po UEFA Europos lygos į Belgiją išvykusį vartininką Tomą Švedkauską „Riterių“ sudėty keičia Tadas Simaitis. Pastarasis su komanda treniruojasi jau kelias savaites, praneša oficiali klubo interneto svetainė.

„Pasikvietėme Tadą, pamatėme jo sugebėjimus ir mums daug klausimų nekilo. Neabejoju, kad jis Vincentui (Šarkauskui) sudarys labai gerą konkurenciją“, – sakė klubo direktorius Virmantas Lemežis.

28 metų T.Simaitis praėjusiais metais svarstė apie karjeros pabaigą, trumpam tapo „Jonavos“ klubo vadovu, tačiau šiemet sugrįžo į aikštę ir buvo pagrindinis pirmoje šalies lygoje žaidžiančios „Hegelmann Litauen“ ekipos vartininku. Sėkmingas žaidimas ir privertė atkreipti „Riterių“ vadovų dėmesį.

Prie ekipos taip pat prisijungė ir septyniolikmetis Juozas Lubas. Pastarasis žaidėjas iki šiol priklausė „Stumbro“ klubui, tačiau prieš gerą mėnesį jis Kauną iškeitė į Vilnių.

Ar šie žaidėjai debiutuos šeštadienio rungtynėse su „Palanga“, priklauso tik nuo laikinojo vyriausiojo trenerio Alberto Rybako sprendimo.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi