Naujienų srautas

Sportas2013.01.24 08:06

R. Fernandezas už išpuolį prieš P. Jankūną gavo 3,5 tūkst. eurų baudą

ELTA 2013.01.24 08:06

Vienam nedrausmingiausių Europos krepšininkų ispanui Rudy Fernandezui atsirūgo išpuolis Eurolygos rungtynėse prieš Kauno „Žalgirio“ kapitoną Paulių Jankūną – Madrido „Real“ žaidėjui skirta 3 500 eurų bauda.

Vienam nedrausmingiausių Europos krepšininkų ispanui Rudy Fernandezui atsirūgo išpuolis Eurolygos rungtynėse prieš Kauno „Žalgirio“ kapitoną Paulių Jankūną – Madrido „Real“ žaidėjui skirta 3 500 eurų bauda, rašo „Kauno diena“.

Incidentas tarp R. Fernandezo ir P. Jankūno įvyko iškart po sausio 11-ąją Madride pasibaigusių „Top 16“ etapo trečiojo turo rungtynių, kuriose „Real“ iškovojo dramatišką pergalę 75:74.

Paskutinėmis dvikovos sekundėmis P. Jankūnas galėjo išplėšti „Žalgiriui“ pergalę, bet puolėjas buvo stumtelėtas ir jo metimas iš po krepšio buvo netaiklus. Nuaidėjus finalinei sirenai R. Fernandezas pargriuvusiam lietuviui leptelėjo repliką, kuri perpildė žalgiriečio kantrybės taurę, ir P. Jankūnas įsivėlė į susistumdymą. Eurolygos vadovai, jau nesyk kritikuoti už tai, kad pro pirštus žiūri į kai kuriuos Ispanijos klubų nusižengimus, šįsyk netylėjo.

„Įvertinus kivirčą tarp R. Fernandezo ir P. Jankūno, nuspręsta ispanui skirti 3,5 tūkst. eurų baudą, o lietuviui – įspėjimą. Bauda į Eurolygos kasą privalo būti sumokėta per 30 dienų nuo sprendimo paskelbimo. Šis sprendimas yra galutinis ir neskundžiamas“, – rašoma abiem klubams atsiųstame dešimties lapų laiške.

Atsakomajame mače, kuris vyks kovo 7-ąją „Žalgirio“ arenoje, R. Fernandezo laukia pragaras. Kauno komandos gerbėjai šį „Real“ žaidėją įvardijo kaip didžiausią priešą ir žadėjo jam laikinojoje sostinėje ypač karštą sutikimą.

Pasak „Žalgirio“ klubo atstovų, jau dabar susidomėjimas šiuo maču yra milžiniškas. Ūmaus būdo R. Fernandezas košės prisivirė ne pirmą kartą. Kaune vykusiame 2011-ųjų Europos krepšinio čempionato finale jis už kaklo čiupo ir vos netraumavo po krepšiu prasiveržusio Prancūzijos rinktinės lyderio Tony Parkerio.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi