Naujienų srautas

Sportas2019.08.01 09:14

Zidane`as apie su „Real“ į Miuncheną nekeliavusį Bale`ą: tikiuosi, kad jis treniruojasi

LRT.lt 2019.08.01 09:14

Miunchene vykusiame draugiškame „Audi Cup“ turnyre trečiąją vietą užėmusio Madrido „Real“ klubo vyriausiasis treneris Zinadine`as Zidane`as dar sykį prabilo apie su komanda į Vokietiją nekeliavusią Velso futbolo žvaigždę Garrethą Bale`ą, praneša BBC.

Kiek anksčiau Z. Zidane`as paaiškino, jog G. Bale`as į Miuncheną neišvyko dėl prastos sportinės formos.

Po rungtynių dėl trečiosios vietos prieš Stambulo „Fenerbahče“ specialistas buvo paklaustas apie tai, kodėl G. Bale`as dar antradienį Ispanijoje žaidė golfą, kol „Real“ kovojo su „Tottenham Hotspur“ ekipa.

Į tokį klausimą Z. Zidane`as reagavo lakoniškai: „Tikiuosi, kad jis (G. Bale`as – LRT.lt) treniruojasi. Šiuo metu esame čia ir galvojame apie komandą.“

Nuotrauką, kurioje G. Bale`as matomas žaidžiant golfą, išplatino Ispanijos žiniasklaidos priemonė „El Confidential“.

Paklaustas, ar toks futbolininko elgesys neerzina paties Z. Zidane`o, treneris atsakė: „Na, viską išsiaiškinsime, kai grįšime. Negaliu uždrausti kažkam daryti kažko. Jis turi būti už save atsakingas. Pažiūrėsime, ką jis veikė Madride. Nesikišiu į jo asmeninį gyvenimą. Manau, kad jis treniravosi.“

G. Bale`o ateitis „Real“ klube išlieka neaiški. Nors pats Z. Zidane`as buvo pranešęs, jog velsiečio išvykimas iš klubo „būtų geriausia išeitis abiem pusėms“, tačiau futbolininko galimas perėjimas į Kinijos ekipą buvo sustabdytas Madrido klubo vadovo Florentino Perezo.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi