2019.07.31 22:18

Kontroliniuose mačuose – įtikinama „Liverpool“ pergalė ir „Arsenal“ triumfas po baudinių

LRT.lt2019.07.31 22:18

Trečiadienį kontrolinius mačus sužaidė Anglijos futbolo grandai – „Liverpool“ futbolininkai 3:1 (2:1) nugalėjo Liono „Olympique“ ekipą, o Londono „Arsenal“ atstovai 2:1 (0:1) po 11 ,etrų baudinių nugalėjo Anžės „Angers“ komandą.

Liverpulio mače pirmasis įvartis krito jau 4-ąją minutę. Prancūzijos komandą į priekį po 11 metrų baudinio išvedė Memphis Depay`us.

17-ąją minutę rezultatą išlygino brazilas Roberto Firmino, o jau netrukus Andlijos ekipa persvėrė rezultatą, kai 21-ąją minutę kamuolį į savus vartus pasiuntė danų talentas Joachimas Andersenas.

Po ilgosios pertraukos buvo pelnytas vienintelis įvartis. Juo 53-iąją minutę pergalę „Liverpool“ klubui užtvirtino Harry Wilsonas.

Londono „Arsenal“ savo ruožtu, turėjo daugiau vargo su „Angers“ futbolininkais.

Pirmieji savo įvarčių sąskaitą 13-ąją minutę atidarė Prancūzijos klubas. Juos į priekį išvedė Faridas El Melali.

„Arsenal“ atsakymo reikėjo laukti iki antrosios mačo dalies. 50-ąją minutę pasižymėjo Reissas Nelsonas.

Anglijos grandai triumfavo tik po 11 metrų baudinių serijos.