Sportas

2019.07.31 17:08

Prabilo apie Schumacherio reabilitaciją: jis nenustoja kovoti ir namie vis dar žiūri lenktynes

LRT.lt 2019.07.31 17:08

Artimas Formulės-1 legendos Michaelio Schumacherio draugas ir buvęs „Ferrari“ komandos direktorius Jeanas Todtas atsivėrė apie dabartinę lenktynininko būklę. Teigiama, jog vokietis pamažu atgauna sveikatą.

J. Todtas paaiškino, kad sporto legendos reabilitacija gerai progresuoja po slidinėjimo nelaimės 2013-ųjų gruodžio mėnesį.

Tada vokietis galva trenkėsi į uolą ir patyrė sunkių sužeidimų. Sportininkas kelis mėnesius praleido komoje, o 2014-ųjų rudenį buvo išleistas gydytis namie.

„Aš visada stengiuos atsargiai kalbėti apie tokius dalykus, bet jis sveiksta. Kartu stebėjome lenktynes pas jį namuose Šveicarijoje. Michaelis gerose rankose ir yra puikiai prižiūrimas. Jis nepasiduoda ir toliau kovoja“, - „Monte-Carlo“ radijo stočiai pasakojo J. Todtas.

Vis dėlto, italą nuliūdino tai, kaip incidentas paveikė M. Schumacherį.

„Jo šeimai taip pat sunku, o ir mūsų draugystė nebėra tokia pati, kokia anksčiau buvo. Taip yra todėl, kad nebėra tokios pačios komunikacijos kaip anksčiau. Jis kovoja ir jo šeima kovoja lygiai taip pat“, - pasakojo dabartinis FIA (Tarptautinė automobilių federacija) vadovas.

Sporto gerbėjai ilgai laukė naujienų apie vokiečio būklę. Jų buvo labai mažai nuo tada, kai M. Schumacheris buvo paleistas namo iš ligoninės.