Naujienų srautas

Sportas2015.09.08 13:45

„Neptūno“ gretose – du perspektyvūs krepšininkai

ELTA 2015.09.08 13:45

Klaipėdos „Neptūno“ krepšinio klubas pasirašė ketverių metų sutartis su perspektyviais Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos auklėtiniais – 18-mečiu Matu Andruškevičiumi ir 17-mečiu Arūnu Mikalausku.

Klaipėdos „Neptūno“ krepšinio klubas pasirašė ketverių metų sutartis su perspektyviais Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos auklėtiniais – 18-mečiu Matu Andruškevičiumi ir 17-mečiu Arūnu Mikalausku.

Jie abu krepšinio paslapčių mokėsi pas Klaipėdos trenerį Mindaugą Bugį, praėjusį sezoną rungtyniavo ne tik Moksleivių krepšinio lygos (MKL) čempionate, bet ir Regionų krepšinio lygoje (RKL), atstovaudami Neringos „Kuršių“ komandai.

M. Andruškevičius vidutiniškai aikštelėje praleisdavo po 28 minutes, pelnydavo po 12,3 taško, atkovodavo po 3,6 kamuolio ir atlikdavo po 2,1 rezultatyvaus perdavimo.

A. Mikalauskas vidutiniškai žaisdavo po 31 minutę, pelnydavo po 15,4 taško, atkovodavo po 5,5 kamuolio ir atlikdavo po 1,4 rezultatyvaus perdavimo.

„Jie abu yra mūsų ekipos nario Lauryno Beliausko kartos žaidėjai. Juk Laurynas, kuris praėjusį sezoną mūsų klubo buvo skolinamas Kauno „Žalgirio“ jaunimo komandai, tapo Eurolygos jaunimo turnyro Madride nugalėtoju ir naudingiausiu finalo žaidėju, taip pat – tritaškių konkurso nugalėtoju. Pernai su Laurynu pasirašėme trijų metų sutartį, o šiemet nusprendėme į ekipą pasikviesti ir ilgalaikes sutartis pasirašyti dar su dviem jaunais ir perspektyviais klaipėdiečiais. Auginsimės savo miesto žaidėjus. Visi jie yra Lietuvos jaunimo rinktinės kandidatai“, – pabrėžė „Neptūno“ klubo direktorius Osvaldas Kurauskas.

„Neptūno“ klubo vadovybė buvo susitikusi su Klaipėdos miesto meru, naujais Savivaldybės administracijos darbuotojais ir vieningai sutarė, kad bus rodomas dėmesys Klaipėdos miesto jauniesiems žaidėjams.

„Jauniems krepšininkams yra didesnis stimulas stengtis, kai jie žino, kad juos stebi, domisi jų žaidimu reprezentacinės miesto komandos atstovai. Ir jaunųjų krepšininkų tėvai mato, kad jaunimui yra sudarytos sąlygos atsiskleisti ir noriai bendradarbiauja su mūsų klubu“, – džiaugėsi O. Kurauskas.

Ateinantį sezoną „Neptūną“ treniruos Dainius Adomaitis. Iš žaidėjų sutartis su Klaipėdos ekipa kitam sezonui turi Arvydas Šikšnius, Vytautas Šarakauskas, Laurynas Beliauskas, Donatas Zavackas, Mindaugas Girdžiūnas, Arnas Butkevičius ir Raidas Nacius.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi