Naujienų srautas

Sportas2019.07.31 16:20

Kauno „Vytis“ mūšiui su „Barcelona“ renka įspūdingą sudėtį

LRT.lt 2019.07.31 16:20

Stipriausia Lietuvos Futsalo (salės futbolo) komanda Kauno „Vytis“ aktyviai komplektuoja sudėtį prieš startą UEFA Futsalo Čempionų lygos pagrindiniame etape, kuris vyks Lietuvoje, rašoma klubo pranešime spaudai.

Neįtikėtiną šuolį UEFA Futsalo klubų reitinge atlikęs „Vytis“ pajėgiausiame planetos klubiniame turnyre nežada būti stebėtojas ir sieks antrus metus iš eilės prasibrauti į Elitinį etapą, kuriame varžysis 16 stipriausių Senojo žemyno klubų.

Birželio mėnesį paskelbus atnaujintą oficialų UEFA klubų reitingą paaiškėjo, kad Lietuvos čempionai atliko sparčiausią šuolį reitinge ir šiuo metu užimą 18-ąją vietą.

Tai leis pirmą kartą Lietuvos klubui UEFA Futsalo Čempionų lygos turnyrą pradėti nuo pagrindinio etapo ir išvengti preliminaraus atrankos etapo, kuriame kauniečiai kovas pradėjo praėjusiais metais. Maža to, UEFA patikėjo „Vyčiui“ pagrindinį prestižinio turnyro etapą rengti Lietuvoje.

„Malonu matyti, kai sunkaus darbo vaisiai duoda rezultatą. Tai puikus įrodymas, kad turint didelį norą ir aiškią strategiją galima pasiekti aukštų rezultatų. UEFA teigiamai įvertino mūsų organizacinius sugebėjimus praėjusiais metais ir šiemet sulaukėme galimybės ryškiausias Europos komandas priimti Lietuvoje. Tai, kad mūsų šalyje pirmą kartą lankysis garsioji „Barcelona“ – tiesiog neįtikėtina“, - kalbėjo „Vyčio“ vadovas Darius Gurskis.

Lietuvos futbolo gerbėjai jau gali planuotis vizitą Jonavoje. Būtent šiame mieste žais milijonus gerbėjų socialiniuose tinkluose turintis „Barcelona“ salės futbolo klubas, o taip pat Rusijos grandas „Tyumen“ ir Kazachstano milžinas „Ayat“.

Į Elitinį etapą iš šios grupės prasibraus trys klubai. Nors varžovų biudžetai ir sudėtys atrodo itin galingai, „Vytis“ nesnaudžia. Jau aišku, kad Lietuvos čempionų gretose rungtyniaus ir puikiai anksčiau Lietuvoje užsirekomendavę brazilai: Rafa, Isaacas, ir Leandrinho, o taip pat Brazilijos aukščiausios lygos grandams atstovavęs naujokas Harry Medino.

Tradiciškai, kartu su pajėgiais užsieniečiais dėl aukščiausių tikslų kovos ir pajėgūs lietuviai: Lukas Sendžikas, Albertas Voskunovičius, Justinas Zagurskas, Ernestas Macenis, Benas Spietinis ir Deividas Reimaris.

Pasiruošimą UEFA Futsalo Čempionų lygos turnyrui kauniečiai pradės rugpjūčio viduryje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi