Sportas

2019.07.30 18:13

Prancūzijos rinktinės treneris: ant nugalėtojų pakylos pasaulio taurėje lips dvi Europos rinktinės

LRT.lt2019.07.30 18:13

Rugsėjo mėnesį vyksiančiame pasaulio krepšinio taurės turnyre Kinijoje žaisiančios Prancūzijos rinktinės vyriausiasis treneris Vincentas Collet tiki, jog ant nugalėtojų pjedestalo gali užkopti dvi Europos rinktinės, skelbia portalas „eurohoops.com“.

Kalbėdamas su Prancūzijos žiniasklaida V. Collet tikino, jog vienas iš jo treniruojamos Prancūzijos rinktinės tikslų – iškovoti vieną iš dviejų Europos komandoms skirtų tiesioginių kelialapių į kitų metų Tokijo olimpines žaidynes.

Be to, prancūzas tikino, jog net patekimas į pusfinalį gali neužtikrinti tiesioginio patekimo į Olimpiadą.

„Mūsų tikslai yra aukšti, tačiau mus labiausiai į priekį stumia noras patekti į olimpines žaidynes. Tokį tikslą mus kelia ir Prancūzijos krepšinio federacija. Yra du būdai patekti į olimpines žaidynes. Vienas jų – tiesioginis ir kartu trumpiausias – būti viena iš dviejų aukščiausias pozicijas užėmusių Europos komandų. Kalbant paprastai, mums reikia būti pusfinalyje, tačiau ir to gali būti per mažai. Manau, kad ant nukalėtojų pakylos bus dvi Europos rinktinės“, – aiškino prancūzas.

Iš pasaulio taurės turnyro tiesiogiai į olimpines žaidynes pateks dvi aukščiausias vietas užėmusios Europos rinktines, dvi aukščiausias vietas užėmusios Amerikos žemynų rinktinės bei po vieną rinktinę iš Afrikos, Azijos žemynų ir Okeanijos regiono.

Prancūzijos rinktinė pasaulio taurės turnyro G grupėje žais su Dominikos Respublikos, Vokietijos ir Jordanijos rinktinėmis. Lietuviai rungtyniaus H grupėje su kanadiečiais, australais ir senegaliečiais.

Pasaulio taurės turnyras Kinijoje vyks rugpjūčio 31 – rugsėjo 15 dienomis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt