Sportas

2019.07.30 10:44

Kontrolinėje rinktinės akistatoje su serbais – specialūs auksiniai bilietai krepšinio gerbėjams

LRT.lt2019.07.30 10:44

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė jau rugpjūčio 12 dieną, besiruošdama pasaulio čempionatui Kinijoje, Kaune sužais kontrolines rungtynes su Serbija, o visi krepšinio gerbėjai galės pamatyti ne tik NBA žaidėjų vedamų komandų susitikimą, tačiau ir namo grįžti su unikalia dovana, rašo krepsinionamai.lt.

Visi nusipirkę bilietus į minėtas rungtynes prisidės prie „Krepšinio namų“ statybų, o tai yra prie Lietuvos krepšinio istorijos išsaugojimo ir puoselėjimo. Tai nebus įprastas muziejus, bet moderniausias, kupinas technologinių naujovių multifunkcinis centras su daugybe pažintinių ir pramoginių atrakcijų lankytojams. Savo ruožtu Lietuvos krepšinio federacija (LKF) visiems atvykusiems įteiks specialius auksinius bilietus. Bilietus, kurie taps padėkos simboliu, bus galima gauti tik rungtynių metu „Žalgirio“ arenoje.

„Lietuvos krepšinio rinktinei net ir kontrolinių rungtynių metu labai reikalingas šeštojo žaidėjo, jūsų, palaikymas, ypač kai į krepšinio sostinę Kauną atvyksta tokio kalibro varžovai kaip serbai, kurie priskiriami prie pasaulio čempionato favoritų, – sakė LKF prezidentas Arvydas Sabonis. – Atvykę į šias rungtynes ne tik pamatysite daugybę aukšto lygio žaidėjų, tačiau ir prisidėsite prie mūsų visų namų – „Krepšinio namų“ statybų. Atsidėkodami visiems prisidėjusiems kartu su dizainerių komanda paruošėme „auksinius“ bilietus. Norime, kad tik tikri krepšinio sirgaliai savo namuose turėtų šias atminimo dovanas, kurios ir po daugybės metų leis prisiminti kiekvieno iš mūsų indėlį į „Krepšinio namus“. Net neabejoju, kad šie auksiniai bilietai bus kiekvieno krepšinio sirgaliaus garbės reikalu“.

Auksinių bilietų dizainą sukūrę „Alpera“ atstovai pasakoja, kad bilietai bus gaminami iš žalvario folijos, o krepšininkų veidai ir „Krepšinio namų“ pastatai bus spausdinami.

„Labai džiaugiamės, kad galime prisidėti prie tokio gražaus projekto, – sakė „Alpera“ vykdantysis direktorius Paulius Maciulevičius. – Kartu su Lietuvos krepšinio federacija nusprendėme, kad ant tokių reikšmingų bilietų turėtų būti atvaizduoti krepšininkai, kurie žinomi tiek vyresnės, tiek jaunesnės kartos krepšinio mylėtojams. Taip gimė idėja atvaizduoti tris Lietuvos aukštaūgius. Ir tegul kiekvienas išsirenka, kuris iš šių vidurio puolėjų yra jo favoritas. Taip pat bilietuose bus atvaizduotas „Krepšinio namų“ maketas, kad kiekvienas iš mūsų galėtume įsivaizduoti kaip jie atrodys“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.