Naujienų srautas

Sportas2019.07.29 23:24

Testui su lietuviais besiruošiančioje Ispanijos rinktinėje jau pluša ir NBA žvaigždės

LRT.lt 2019.07.29 23:24

Jei FIBA pasaulio taurei besirengiančioje Lietuvos rinktinėje kol kas su komanda negali darbuotis abu NBA rungtyniaujantys aukštaūgiai, tai Ispanijos ekipoje situacija kita – čia jau komandinius veiksmus šlifuoja ir stipriausios pasaulio lygos atstovai.

Jau rugpjūčio 2-ąją Pamplonoje Lietuvos ir Ispanijos rinktinės susikaus pirmosiose draugiškose rungtynėse, tačiau situacijos komandose skiriasi.

Jonas Valančiūnas ir Domantas Sabonis, abu NBA žaidžiantys lietuviai, dėl NBA apribojimų kol kas su komanda treniruotis kartu negali ir oficialiai prie stovyklos prisijungs rugpjūčio 1-ąją, nors greta komandos jie būna kasdien.

Realiausias variantas išlieka toks, jog abu aukštaūgiai pirmąją pasiruošimo dvikovą praleis ir į Ispaniją nevyks.

O štai varžovų pusėje nuotaikos yra kiek kitokios. Madride jau pirmadienį kartu su komanda dirbo ir NBA žvaigždės – Ricky Rubio, broliai Juancho ir Willy Hernangomezai bei NBA čempionu tapęs Marcas Gasolis.

Šalies krepšinio federacija pasiekė susitarimą su krepšininkų klubais, jog šie leistų sportininkams prie komandų prisijungti keliomis dienomis anksčiau ir dabar jie jau pluša bendrose treniruotėse su visais kitais į rinktinę pakviestais žaidėjais.

Pasalio taurė startuos rugpjūčio 31-ąją, ispanai joje žais C grupėje ir kausis su Irano, Tuniso bei Puerto Riko rinktinėmis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi