Naujienų srautas

Sportas2019.07.29 18:40

Karjerą baigė charizmatiškasis Patrice`as Evra

LRT.lt 2019.07.29 18:40

Buvęs Prancūzijos rinktinės ir daugelio žinomų Europos klubų krašto gynėjas Patrice`as Evra baigia karjerą. Apie tai pats futbolininkas trumpu filmuku pranešė savo „Instagram“ paskyroje.

Sėkmingiausias žaidėjo karjeros etapas buvo vilkint „Manchester United“ marškinėlius. 2016-aisiais į Angliją atvykęs prancūzas už klubą iš viso sužaidė 379 rungtynes ir penkis kartus tapo savo šalies čempionu, 2008-aisiais taip pat laimėdamas ir UEFA čempionų lygą.

Komandą Evra paliko 2014-aisiais ir persikėlė į Turino „Juventus“, kur į savo titulų kolekciją pridėjo tris Italijos čempiono bei du Italijos taurės laimėtojo titulus.

Vėliau sekė trumpi etapai Marselio „Olympique“ ir „West Ham United“. Beje, etapas Prancūzijoje buvo užbaigtas ne itin švariai – prancūzas 2017-aisiais buvo susilaukęs 7 mėnesių diskvalifikacijos už spyrį varžovui prieš Europos lygos rungtynes, o klubas tada su juo iš karto nutraukė sutartį.

Su Prancūzijos rinktinės marškinėliais Evra sužaidė 81 rungtynes bei buvo narys komandos, 2016-aisiais pralaimėjusios Prancūzijoje vykusio Europos čempionato finalą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi