Naujienų srautas

Sportas2019.07.29 11:59

Jefimova prabilo apie Meilutytę: kartais galima į varžovę tik pažiūrėti ir tai suveikia

„Ji – labai geras žmogus“
LRT.lt 2019.07.29 11:59

Sekmadienį, paskutinę pasaulio plaukimo čempionato dieną, netrūko rekordų ir dramatiškų finalų, iš kurių viename 14-metė italė Benedetta Pilato netikėtai aplenkė rusę Juliją Jefimovą ir iškovojo sidabrą – liko tik už talentingosios amerikietės Lilly King.

Po šio plaukimo rusų portalas „Sport Ekspress“ kalbino buvusią Rūtos Meilutytės varžovę J. Jefimovą, kuri kelis kartus paminėjo ir lietuvaitę.

Sportininkė teigė, jog auksą 50 m krūtine rungtyje iškovojusi L. King – unikali varžovė.

„Ji psichologiškai labai stipri. Ne tik gera plaukikė, tačiau ir emociškai nesužlugdoma. Kartais galima į varžovę pažiūrėti ar jai nusišypsoti ir tai suveikia. Lilly tokie dalykai visiškai neveikia. Tai reiškia, kad reikia daugiau koncentruotis į treniravimąsi“, – pasakojo rusė.

Paklausta, kurias varžoves buvo įmanoma paveikti lengviausiai, J. Jefimovą iškart pagalvojo apie lietuvę.

„R. Meilutytė ir Rikki Pedersen. Rūtai tereikėdavo tik nusišypsoti ir tai ją labai paveikdavo. Tik jos treneris labai manęs nemėgo. Rūta, savo ruožtu, matė, jog esu geras žmogus ir ją kankindavo abejonės. Ji labai geras žmogus“, – kalbėjo rusė.

Temai pakrypus apie mūsų tautietės diskvalifikaciją, J. Jefimova sakė, jog tikrai tuo nesidžiaugė.

„Jūs neįsivaizduojat, koks tai jausmas. O dėl dopingo kontrolierių – lengva su jais prasilenkti. Pati esu turėjusi su tuo bėdų.

Pati Rūta kreipėsi į mane, atsiprašė dėl ankstesnių žodžių apie mane. Sakė, kad klydo. Visi žmonės daro klaidų“, – užbaigė J. Jefimova.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi