2019.07.28 21:30

Novikovas atsidarė įvarčių sąskaitą naujame klube

LRT.lt2019.07.28 21:30

Arvydui Novikovui naujame klube daug laiko adaptacijai neprireikė. Jau antrose oficialiose rungtynėse su Varšuvos „Legia“ lietuvis pasižymėjo įvarčiu, o jo atstovaujama komanda išvykoje 2:1 palaužė Kielcų „Korona“ futbolininkus.

Geriausias praėjusių metų mūsų šalies futbolininkas pelnė pirmąjį dvikovos įvartį, kai 25-ąją minutę „uždarė“ skersą Pawelo Stolarskio perdavimą.

Dar pirmajame kėlinyje „Korona“ veteranas Michalas Papadopulos rezultatą itin gražiu smūgiu išlygino, tačiau paskui sėkmė dar kartą nusišypsojo svečiams iš Varšuvos.

Beje, galima sakyti, jog ir prie antrojo įvarčio netiesiogiai „prisidėjo“ A. Novikovas – būtent jį 61-ąją minutę pakeitęs kitas komandos saugas Valeriane`as Gvilia jau ketvirtą pridėto laiko minutę pelnė pergalingą įvartį ir taip padėjo iškovoti savo ekipai pirmąją pergalę naujame sezone.

Po dviejų turų „Legia“ su trimis taškais rikiuojasi septintoje lentelės vietoje.