2019.07.27 11:49

Tenisininkui Gaubui – Europos jaunimo olimpinio festivalio sidabras

ELTA2019.07.27 11:49

Baku (Azerbaidžanas) besibaigiančiame Europos jaunimo olimpiniame festivalyje (EYOF) vienintelį medalį Lietuvai iškovojo tenisininkas Vilius Gaubas. Jis pasidabino sidabro apdovanojimu.

14-metis Lietuvos tenisininkas vaikinų vienetų varžybų finale šeštadienį per 59 min. 2:6, 0:6 pralaimėjo ispanui Danieliui Meridai.

Lengvosios atletikos varžybose startavę du paskutiniai du Lietuvos lengvaatlečiai užėmė devintąsias vietas.

Vaikinų disko metimo finale devintas liko Mykolas Alekna. Jis trečiuoju bandymu diską nusviedė 54 m 13 cm ir nebeturėjo teisės atlikti dar tris mėginimus. Čempionu tapo baltarusis Ramanas Chartanovičius (63 m 9 cm). Atrankoje M. Alekna (56 m 75 cm) buvo penktas.

Vaikinų trišuolio varžybų finale lietuvis Osvaldas Gusčius (14 m 5 cm) taip pat buvo devintas. Aukso medalis atiteko Kipro atstovui Grigoriui Nikolaou (15 m 45 cm).

Šeštadienį lietuvių pasirodymą EYOF užbaigs vaikinų krepšinio rinktinė, kuris kovos dėl penktosios vietos.

2017 metų EYOF Dėre (Vengrija) Lietuvos delegacija iškovojo vieną aukso ir vieną sidabro medalius, o 2015 metais Tbilisyje (Gruzija) liko be apdovanojimų.