Naujienų srautas

Sportas2019.07.27 05:41

Puikus Kotrynos Teterevkovos startas baigė individualius lietuvių plaukimus pasaulio čempionate

Gvangdžou vykstantis pasaulio plaukimo čempionatas jau finišo tiesiojoje. Paskutinė individualioje rungtyje šeštadienio rytą čia pasirodė jauniausia Lietuvos komandos narė Kotryna Teterevkova, startavusi neolimpinėje 50 metrų krūtine rungtyje.

Kartu su Lilly King viename atrankos plaukime startavusi 17 metė Kotryna įveikė nuotolį per 31,53 sek. ir liko per 0,17 sek. nuo pusfinalio. Savo atrankos plaukime vilnietė užėmė aštuntąją vietą, o bendroje įskaitoje – 20-ąją.

Kotryna buvo labai netoli savo geriausio karjeros rezultato, kurį pasiekė šiemet Kazanėje – 31,20. Su tokiu laiku ji būti patekusi į pusfinalį.

„Aišku, ne pats geriausias rezultatas, Kazanėje buvau padariusi geresnį, bet nesu nusivylusi, jis netoli geriausiųjų – visai patenkinta esu“, – LRT.lt sakė K. Teterevkova.

Paprašyta įvertinti savo pasirodymą pirmajame jai pasaulio plaukimo čempionate K. Teterevkova džiaugėsi įgyta patirtimi.

„Rezultatai, aišku, nebuvo labai stulbinantys, bet tai man pirmas pasaulio čempionatas suaugusiųjų, tačiau įgavau patirties, kad kituose čempionatuose galėčiau geriau save parodyti“, – sakė plaukikė.

Dabar sportininkės laukia kelionė namo, truputis poilsio ir vėl sunkus darbas treniruotėse. Jau rugpjūčio 20–25 dienomis Kotryna startuos pasaulio jaunimo čempionate Budapešte.

„Paskutinės mano jaunimo varžybos, aišku, reikia visose rungtyse reikia patekti į finalus ir galvoti apie prizines vietas. Taip pat labai norėčiau įvykdyti Tokijo olimpinį normatyvą“, – apie tikslus Budapešte kalbėjo K. Teterevkova.

Atrankoje geriausią laiką parodė keturiolikmetė italė Benedetta Pilato (29,98), aplenkusi amerikietę Lilly King (30,18) ir kitą italę Martiną Carraro (30,38). Šioje rungtyje varžosi ir tris medalius jau iškovojusi Julija Jefimova, kuri atrankoje parodė penktą geriausią rezultatą (30,63).

K. Teterevkova šiame čempionate varžėsi trijose rungtyse – 50, 100 ir 200 m krūtine – bet į pusfinalius nepateko. Ji užėmė atitinkamai 20, 22 ir 22 vietas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi