2019.07.26 17:29

Lietuvos beisbolininkai pirmajame serijos mače nusileido Izraelio atstovams

LRT.lt2019.07.26 17:29

Penktadienį Utenoje prasidėjo lemiama mačų serija, galinti Lietuvos beisbolo rinktinei atverti kelią į olimpinį atrankos turnyrą. B diviziono čempionate pirmosios grupės turnyrą laimėjusi Lietuvos rinktinė serijoje iki 2 pergalių pirmajame mače nusileido Izraelio atstovams.

Pirmose rungtynėse lietuviai pirmavo iki 3 kėlinuko, bet galiausiai pralaimėjo dideliu skirtumu – 2:12.

Trečiajame, ketvirtajame ir penktajame kėlinukuose svečiai atliko po „home run“ smūgį. Tai jiems padėjo surinkti net 6 taškus ir atitrūkti nuo lietuvių. Šio skirtumo mūsų tautiečiai panaikinti nebepajėgė.

Antrasis serijos susitikimas vyks šeštadienį, 14 val., Utenoje. Trečiasis, jei jo prireiks, įvyks sekmadienį Utenoje.

Lietuviai ne tik turi šansą patekti į olimpinį atrankos turnyrą, tačiau ir prasimušti į elitinį A divizioną.

Lietuvos rinktinė dar niekada nėra patekusi į Europos beisbolo elitinio diviziono čempionatą. Netoli tikslo lietuviai buvo pernai, kai irgi laimėjo B diviziono čempionatą, bet papildomoje serijoje iki 2 pergalių 0:2 pralaimėjo austrams.