Naujienų srautas

Sportas2019.07.25 09:18

Lietuvai už didžiulį palaikymą dėkojęs Danas Rapšys sulaukė ir Sun Yango sveikinimo: džiaugiuosi už jį

Ketvirtadienio rytą 200 metrų nugara varžybose startavęs Danas Rapšys po plaukimo buvo puikios nuotaikos ir atrodė jau pamiršęs nelemtą antradienio vakarą, kai po iškovoto čempiono titulo buvo diskvalifikuotas. Danas ypač dėkojo lietuviams už palaikymą ir atskleidė, kad sulaukė ir Sun Yango pasveikinimo.

D. Rapšiui prireikė laiko susitaikyti su tuo, kad jo čempiono titulas atimtas už labai smulkų pažeidimą. Jam padėjo didžiulis palaikymas iš sirgalių Lietuvoje.

„Iš tikrųjų dabar kaip ir viskas gerai. Tikrai buvo labai sunku po to, kaip ir toks dvejopas jausmas – laiką padariau labai įspūdingą, bet ir praradau labai daug. Susigyventi su šituo buvo labai nelengva.

Bet tikrai turiu labai didelį palaikymą, dėl to labai džiaugiuosi ir tikrai visiems už tai dėkoju. Nes tik tokiuose sunkiuose momentuose pasimato, kad Lietuva yra tikrai labai stipriai palaikanti šalis ir aš džiaugiuosi, kad esu lietuvis.

Man labai padėjo žmonių palaikymas. Aš tai tikrai matau, ką man parašo, pakomentuoja – galbūt negaliu kiekvienam asmeniškai atrašyti, bet aš tai tikrai perskaitau, pamatau. Tikrai komentavo šimtai žmonių. Jausmas turbūt buvo net geresnis, negu pernai, kai laimėjau pasaulio čempionatą“, – ketvirtadienį ryte LRT.lt sakė D. Rapšys.

Nors Lietuva bandė protestuoti prieš D. Rapšio diskvalifikaciją – teisėjai buvo negailestingi ir visus protestus atmetė. Su prarastu auksu susitaikęs D. Rapšys dabar net sugeba džiaugtis už savo varžovus, kuriems suteikė įspūdingų emocijų.

„Kalbėjau (su Sun Yangu – aut. pats.), jis mane labai pasveikino ir sakė, kad tai jam turbūt laimingiausias medalis karjeroje. Žinote, paliesti sienelę, likti antram, ir tada bam užsidega, kad tu esi pirmas. Galbūt aš net ir džiaugiausi už jį, kad jam tiek emocijų suteikiau.

Man gal ne taip pasisekė – bet kitiems žmonėms pasisekė. Duncanas Scottas su rusu Maluytinu irgi – jie buvo abu ketvirti ir jūs įsivaizduokite, kai užsidega lentelėje, kad tu iš ketvirtos vietos likai trečias. Džiaugiuosi bent už juos“, – kalbėjo lietuvis.

D. Rapšys kartu su Andriumi Šidlausku, Tadu Duškinu ir Giedriumi Titeniu po pasaulio čempionato Pietų Korėjoje dar neskris namo. Jų laukia pasaulio taurės etapai Japonijoje (rugpjūčio 2–4 d.), Kinijoje (rugpjūčio 8–10 d.) ir Singapūre (rugpjūčio 15–17 d.).

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi