2019.07.24 16:50

Įtampa prie Gvangdžou baseino – po finalo išsekusiai tituluotai švedei prireikė medikų pagalbos

LRT.lt2019.07.24 16:50

Po trečiadienį Gvangdžou (Pietų Korėja) mieste įvykusio pasaulio plaukimo čempionato 200 m laisvuoju stiliumi rungties finalo tituluotai Švedijos plaukikei Sarah Sjostrom prireikė skubos medikų pagalbos – po bronzinio finišo sportininkė nualpo vos išlipusi iš baseino.

Po finalo išsekusią sportininkę, kuri užfiksavo 1:54.78 min laiką rungtyje ir nusileido tik australei Ariarnei Titmus ir italei Fredericai Pellegrini, apspito medikai. Greitai Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių čempionė buvo atgaivinta naudojant deguonies kaukę bei palydėta toliau nuo baseino.

Jau kiek vėliau atsigavusi sportininkė dalyvavo ir apdovanojimų ceremonijoje.

S. Sjostrom finale pusė 200 m laisvuoju stiliumi distancijos plaukė demonstruodamą antrą geriausią tempą, tačiau finišo tiesiojoje sportininkę aplenkė Frederica Pellegrini, kuri vėliau apgynė pasaulio čempionės titulą.

Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse plaukdama 200 m laisvuoju stiliumi S. Sjostrom iškovojo sidabro medalį. Rio sportininkė laimėjo auksą plaukdama 100 m distanciją peteliške bei iškovojo bronzą 100 m laisvuoju stiliumi rungtyje.