Naujienų srautas

Sportas2019.07.24 13:13

Juozukas atsiminė istorinį 1995-ųjų čempionato finalą: parodžiau teisėjui visokių judesių

LRT.lt 2019.07.24 13:13

Stiprius nugaros skausmus kenčiantis Lietuvos vyrų rinktinės masažuotojas Juozas Petkevičius pasidalijo savo prisiminimais apie įsimintiniausias rungtynes bei pateikė optimistišką prognozę šią vasarą vyksiančiam pasaulio čempionatui Kinijoje, rašo krepsinionamai.lt.

„Buvo labai daug įsimintinų rungtynių. Labiausiai įstrigo, kai buvau jaunesnis ir „karštas“, o teisėjas blogai atliko savo darbą 1995 m. vykusiame Europos čempionato finale Atėnuose. Jei kas matėte, parodžiau jam visokių judesių. Turėjome laimėti, bet likome antri, tačiau visa Graikija šaukė „Lietuva“, – istorines rungtynes prisiminė linksmai nusiteikęs Juozukas.

Rinktinės talismanas iki šiol negali pamiršti įnirtingų kovų su Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) rinktinės žvaigždynais – 2004 metais Atėnuose vykusiose olimpinėse žaidynėse grupių etape iškovotos saldžios pergalės ir vėliau patirto skaudaus pralaimėjimo kovoje dėl bronzos medalių.

„Labai išgąsdinome amerikiečius Sidnėjuje vykusiose olimpinėse žaidynėse, tada vos nelaimėjome. Atėnuose laimėjome pirmas rungtynes, bet antras pralaimėjome. Jie liko grupėje ketvirti, bet išmetė ispanus, kurie savo grupėje buvo pirmi. Tada turėjome labai gerą komandą. 2003 metais laimėjome Europos čempionato auksą, sekančiais metais galėjome laimėti olimpiadą, bet nepasisekė“, – prisiminimais dalijosi J.Petkevičius.

Su Lietuvos vyrų rinktine kelis dešimtmečius dirbantis Juozukas buvo optimistiškai nusiteikęs dėl artėjančio pasaulio čempionato Kinijoje.

„Mūsų grupė yra labai stipri, bet viskas turi būti gerai“, – savo prognozę pateikė rinktinės talismanas.

Jau kitos laidos metu krepšinio aistruoliai turės galimybę išvysti, kaip reabilitaciją atlikęs Juozukas priėmė sporto trenerio Vlado Jovaišos mestą iššūkį – atlikti 100 atsispaudimų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi