2019.07.24 09:54

Draugiškose rungtynėse – „Real“ pergalė po baudinių ir skaudi jaunojo talento trauma

LRT.lt2019.07.24 09:54

Jungtinėse Amerikos Valstijose vykusiose draugiško „International Champions Cup“ turnyro rungtynės Madrido „Real“ futbolininkai po 11 m. baudinių serijos palaužė Londono „Arsenal“ ekipą, tačiau potencialiai ilgam laikui neteko vieno iš komandos lyderių.

Dvikovą sėkmingiau pradėjo Londono futbolininkai – vos įpusėjus pirmam kėliniui po Aleksandre`o Lacazette`o bei Pierre`o-Emericko Aubameyango įvarčių pirmavo 2:0.

Tačiau Ispanijos sostinės ekipa nesutriko ir, prieš antrąjį kėlinį atlikusi šešis keitimus, deficitą panaikino sužaidus vos 15 minučių, kai tiksliai mušė po keitimo į aikštę žengę Garethas Bale`as ir Marco Asensio.

Tačiau netrukus antrojo įvarčio autorius M. Asensio patyrė traumą, kuri potencialiai gali užbaigti jo sezoną jam dar nė neprasidėjus.

Sužaidus kiek daugiau nei valandą ispanas kovodamas dėl kamuolio su P. E. Aubameyangu nesėkmingai atsirėmė į žemę ir netrukus suklupo laikydamasis už kairiojo kelio ir čia pat apsipylė ašaromis.

Iš pirmo žvilgsnio lygioje vietoje patirta trauma gali nutraukti futbolininko sezoną dar prieš jo pradžią – nors oficialių pranešimų dar nėra, spėjama, jog Asensio galėjo nusitraukti kryžminius kelio raiščius. Tai reikštų, jog jam tektų praleisti visą ateinantį sezoną.

Apie savo auklėtinio traumą po rungtynių sunkiai kalbėjo ir Madrido komandos treneris Zinedine`as Zidane`as.

„Tai tikrai neramina. Tikimės, jog nesulauksime blogiausių naujienų. Jis iš karto buvo išvežtas į ligoninę, tai neatrodė gerai“, – kalbėjo Z. Zidane`as.

Nepaisant šoko, „Real“ futbolininkai vėliau iškovojo pergalę, kuriai prireikė 11 m. baudinių serijos. Karališkajame klube pirmasis netiksliai mušė G. Bale`as, tačiau Londono komandoje pro šalį šovė Granitas Xhaka, Nacho Monrealis ir jaunasis Robbie Burtonas.

Verta paminėti, jog abi komandos daugiau nei kėlinį žaidė mažumoje – Ispanijos klubo gretose jau devintąją minutę antrąją geltoną kortelę gavo gynėjas Nacho, o pačiame kėlinio finiše tokia pačia nuobauda „Arsenal“ gretose buvo „apdovanotas“ Sokratis Papastathopoulos.