Naujienų srautas

Sportas2019.07.22 16:58

Pasiaukojantis Latvijos paplūdimio tinklinio žvaigždės žaidimas sužavėjo pasaulį

LRT.lt 2019.07.22 16:58

Savaitgalį Portugalijoje finišavo prestižinis FIVB keturių žvaigždučių serijos paplūdimio tinklinio turnyras „Espinho Open“. Jo finale susitiko dvi elitinės Brazilijos komandos, tačiau didžiausiomis turnyro žvaigždėmis tapo latviai Martinšas Plavinšas ir Edgaras Točas. O jei dar tiksliau – tai olimpinis prizininkas M. Plavinšas, praneša Lietuvos tinklinio federacija.

11-ą vietą pasaulio reitinge užimantys latviai sėkmingai žygiavo šiame turnyre ir tik pusfinalyje 0-2 (19:21, 15:21) nusileido brazilams Alisonui Cerutti ir Alvaro Filho. Mažajame finale latviai kovojo su čiliečiais Marco Grimaltu ir Estebanu Grimaltu.

Pirmąjį setą M. Plavinšas ir E. Točas laimėjo 21:13. Bet antrojo seto vidury Latvijos paplūdimio tinklinio gerbėjai pasijautė tarsi geram siaubo filme – M. Plavinšas nesėkmingai nusileido ant žemės ir patyrė kojos traumą.

Vos atsikelti sugebėjusiam M. Plavinšui buvo suteikta pagalba ir visų nuostabai jis nusprendė tęsti žaidimą. Buvo akivaizdu, kad žaisti jis gali tik viena koja ir kenčiant milžinišką skausmą. Tačiau neįtikėtino kovingumo dėka, latviai neatidavė varžovams iniciatyvos ir artėjo link pergalės.

Simboliška, kad pergalingą tašką sukandęs dantis pelnė būtent M. Plavinšas, aiškiai visiems pademonstravęs, ką gali patirtis ir pasiaukojimas. Latviai iškovojo pergalę 2-0 (21:13, 21:18) ir iškovojo prestižinio turnyro bronzos medalius.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi