Naujienų srautas

Sportas2019.07.22 13:28

Adomaitis apie vėliau pasiruošimą pradėsiančius lyderius: jie visą laiką bus šalia komandos

LRT.lt 2019.07.22 13:28

Lietuvos rinktinės krepšininkai pirmadienį renkasi į pirmąją treniruočių stovyklą Palangoje, kuria prasidės pasiruošimas rugpjūčio pabaigoje – rugsėjo pradžioje vyksiančioms FIBA pasaulio taurės varžyboms.

Vienas anksčiausiai į stovyklą atvykusių rinktinės narių, vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis pirmoje savo spaudos konferencijoje sulaukė klausimų apie žaidėjų netektis, treniruočių planą jei galimas žaidėjų pozicijas.

– Kaip atrodys visa stovykla?

– Kaip visada, laukiame žaidėjų, tikimės, jog atvyks laiku ir pradėsime įvadinę treniruotę. Paskui grafikas yra įtemptas, kombinuotas, treniruotės vyks ir salėje ir lauke, tad tikimės gero oro, o nuotaika tikrai gera.

– Jonas Valančiūnas ir Domantas Sabonis prisijungs vėliau, kaip vyks jų įvedimas?

– Jie dirbs pagal individualią programą, bet bus šalia komandos, bandysime tai išnaudoti. Prisijungs rugpjūčio pirmą, iki tol dirbs individualiai.

– Ar nustebino Antano Kavaliausko sprendimas paskelbti apie karjeros pabaigą?

– Kalbėjome su juo apie tai, sužinojome tas naujienas vieni pirmųjų. Jis norėjo, kad tai liktų tarp mūsų, tad tarp mūsų ir liko.

– Kiek tai maišo jūsų planus?

– Kažkas kitas turės šansą.

Pirmasis Adomaičio komentaras rinktinės stovykloje: apie priekinę liniją, Mačiulio atsidavimą reabilitacijai ir vėliau prisijungsiančius lyderius

– Kokia buvo situacija su Artūru Milakniu?

– Dėl kiekvieno žaidėjo ilgai sprendėme, pasirinkimas buvo toks. Nenorėjome kviesti daug žaidėjų ir daryti ilgą procesą apie tai, kas papuls, o kas ne. Norime kauptis ties pagrindiniais žaidėjais nuo pradžių.

– Ar galima sakyti, kad priekinė linija be Kavaliausko ir Artūro Gudaičio bus žemesnė?

– Faktas, kad turėsime ketvirtojoje pozicijoje daugiau žaidėjų, bandysime tai išnaudoti.

– Turite ir daug variantų trečioje pozicijoje, gal iš tos pozicijos žaidėjų kažkas stumsis į sunkiojo krašto vietą?

– Ne naujiena buvo jau tada, kai Jonas Mačiulis ten žaidė ir klube, ir rinktinėje, tad jis yra vienas iš tų, kurie gali ten žaisti. Mūsų žaidėjų privalumas tas, kad jie gali žaisti per kelias pozicijas.

Visas naujienas apie pirmąją rinktinės stovyklos dieną sekite paspaudę čia.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi