Naujienų srautas

Sportas2019.07.22 12:04

Pasiruošimas pasaulio taurei prasideda: į Palangą renkasi Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė

LRT.lt 2019.07.22 12:04

Pirmadienį Palangoje į pirmąją treniruočių stovyklą renkasi šių metų Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kandidatai, kurie ruošis rugpjūčio 31 – rugsėjo 15 dienomis Kinijoje vyksiančiam pasaulio taurės turnyrui.

Pirmieji į treniruočių stovyklą atvyko trenerių štabo atstovai – Dainius Adomaitis, Ramūnas Šiškauskas ir Benas Matkevičius.

Nuo 12:30 val. į Palangoje įsikūrusį rinktinės viešbutį „Vanagupė“ turėtų pradėti rinktis ir pirmieji šių metų rinktinės kandidatai.

PAPILDYTA 13:55. Į stovyklą jau atvyko visi kandidatai. Paskutiniai viešbutyje pasirodė rinktinės senbuviai Mantas Kalnietis ir Paulius Jankūnas.

PAPILDYTA 12:55. Vienas pirmųjų viešbutyje pasirodė Jonas Mačiulis, netrukus po sekė Martinas Gebenas. Dar vėliau atvyko Mindaugas Kuzminskas ir Arnas Butkevičius.

Jau sutrumpėjusiame D. Adomaičio kandidatų sąraše – 18 krepšininkų pavardžių. Tiesa, pirmadienį prie rinktinės dar tikrai neprisijungs JAV besitreniruojantis Domantas Sabonis. Pasiruošimo su nacionaline ekipa nuo pirmosios stovyklos nepradės ir Jonas Valančiūnas.

Lietuvos rinktinė pasaulio taurės turnyre varžysis Donguane vyksiančiose H grupės varžybose, kur mūsų šalies krepšininkai susitiks su Australijos, Kanados ir Senegalo rinktinėmis.

Prieš pasaulio taurės turnyrą Dainiaus Adomaičio treniruojama mūsų šalies nacionalinė rinktinė sužais 9 kontrolines rungtynes. Pirmasis išbandymas laukia jau rugpjūčio 2-ąją dieną Pamplonoje (Ispanija) su Ispanijos rinktine.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi