2019.07.20 10:13

Zlatano vakaras Los Andžele: pelnė tris įvarčius ir pašiepė rezultatyviausią MLS žaidėją

LRT.lt2019.07.20 10:13

Penktadienį Los Andžele (JAV) įvykusiose JAV futbolo lygos MLS rungtynėse susitiko dvi „Angelų miesto“ ekipos – „Galaxy“ ir „Los Angeles“. Pergalę po švedo Zlatano Ibrahimovičiaus užfiksuoto „hattricko“ 3:2 (1:1) iškovojo „Galaxy“ futbolininkai.

Rungtynės tapo netiesiogine dviejų rezultatyviausių MLS čempionato žaidėjų – Z. Ibrahimovičiaus ir „Los Angeles“ lyderio iš Meksikos Carloso Velos dvikova. Įvarčius rungtynės pelnė tik šie du futbolininkai.

„Carlosui Velai 29-eri ir jis, pasiekęs savo karjeros piką, žaidžia MLS. Kur aš žaidžiau, kai buvau 29-erių?“, – save geriausiu MLS žaidėju pakrikštijo Z. Ibrahimovičius.

Pirmasis įvarčiu 4-ąją minutę pasižymėjo C. Vela. Meksikietis realizavo 11 m baudinį, kurį ir pats uždirbo savo komandai, įsiveržęs į varžovų baudos aikštelę ir nugriautas oponentų gynėjo.

Tai buvo 20-asis futbolininko įvartis čempionate. C. Vela iškart pasiekė naują MLS rekordą – tapo grečiausiai 20 įvarčių MLS istorijoje pelniusiu žaidėju.

8-ąją minutę fantastišku įvarčiu atsakė Z. Ibrahimovičius. Futbolininkas, artėdamas prie varžovų baudos aikštelės, kamuolį ore persimetė per kelis varžovus ir galingu smūgiu nuginklavo „Los Angeles“ vartininką.

Jau antrojo kėlinio pradžioje švedas pelnė savo antrąjį rungtynių įvartį – 56-ąją minutę Z. Ibrahimovičius po puikaus komandos draugo aukšto perdavimo galva nukreipė kamuolį įvartus.

Trečiuoju įvarčiu „Galaxy“ lyderis pasižymėjo 71-ąją minutę, kuomet tolimu ir galingu smūgiu į dešinįjį vartų plotą nepaliko jokių vilčių varžovų vartininkui.

Jau per teisėjo pridėto laiko septintąją minutę rezultatą sušvelnino C. Vela.

Čempionate C. Vela yra pelnęs 21-ą įvartį bei yra rezultatyviausias MLS žaidėjas. Z. Ibrahimovičius su 19 įvarčių – antras. „Galaxy“ klubas MLS Vakarų konferencijoje užima antrąją vietą, surinkęs 37 taškus. „Los Angeles“ su 46 taškais žengia pirmoje vietoje.