Naujajame 2019-2020 m. NBA sezone Hjustono „Rockets“ komandos žvaigždė Jamesas Hardenas žada varžovus stebinti nauju judesiu puolimo arsenale. Apie tai pasakojo pats žaidėjas bendraudamas su jaunaisiais krepšinio sirgaliais vasaros stovykloje Hjustone, praneša ESPN.
Vienas iš jaunųjų krepšinio gerbėjų pasiteiravo apie žaidėjo dažnai naudojamą judesį, kuomet krepšininkas su kamuoliu žengia kelis žingsnius atgal ir susikuria progą metimui. Anot nemažos dalies krepšinio sirgalių, tai yra akivaizdus žingsnių taisyklės pažeidimas.
„Kodėl jūs naudojate tą judesį, kuomet žengiate atgal sužingsniuodamas?“, – teiravosi vienas iš jaunuolių.
„Ar teisėjai užfiksuoja žingsnius?“, – atšovė J. Hardenas.
„Ne“, – atsakė vaikas.
„Tai kodėl manai, kad tai yra žingsniai?“, – klausė krepšininkas.
„Bet tai yra žingsniai. Visi tai aiškiai mato. Kaip jums pavyksta išvengti taisyklių pažeidimo?“, – neatlyžo krepšinio gerbėjas.
„Kiekvienose NBA rungtynėse švilpia trys teisėjai. Jie neužfiksuoja taisyklės pažeidimo, nes tai nėra žingsniai, – aiškino krepšininkas. – NBA, norėdamas būti geriausiu, kiekvienais metais turi atrasti būdų, kaip susikurti pranašumą. Šiais metais dirbu ties nauju judesiu. Tai vėl atrodys kaip žingsniai, bet tai nebus taisyklės pažeidimas.“