Naujienų srautas

Sportas2019.07.17 16:43

Apie kitų klubų susidomėjimą atviravęs Ulanovas: nebūsiu kaip Jankūnas

LRT.lt 2019.07.17 16:43

Trečiadienio popietę Kauno „Žalgirio“ puolėjas Edgaras Ulanovas savo oficialioje „Facebook“ paskyroje surengė tiesioginę transliaciją, kurios metu atsakė į gerbėjų klausimus.

Portalas LRT.lt pateikia įdomiausius klausimus ir tai, kaip į juos sureagavo vienas LKL čempionų lyderių.

– Buvo gandų, kad jumis domisi Milano „AX Armani“ ir Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“. Ar norėjote palikti Kauną?
– Buvo pasiūlymų, galėjau persikelti kitur, bet viskas taip susiklostė, kad liepos 12 diena buvo paskutinė, kai galėjo mane perpirkti. Oficialiai likau „Žalgiryje“ ir labai tuo džiaugiuosi.

Klausė manęs dėl detalių. Norėjo manęs Rusijos ir Italijos klubai. Negaliu sakyti, kad atmečiau pasiūlymus. Vyko derybos, vyko kalbos, turbūt pats net visko nežinau, nes mano agentas kalbėjosi su Milano ekipa, kadangi buvo didelis susidomėjimas. Nebuvau gavęs galutinio pasiūlymo, kad jau būtų tekę rinktis. Galbūt patys klubai tarpusavyje nesusitarė arba Milano ekipos netenkino mano iškeltos sąlygos.

„Lokomotiv“ buvo konkrečiau viskas, bet priėmiau sprendimą, kad dabar turiu Eurolygą savo kišenėje ir „Žalgirį“, kuris yra konkurencingas ir yra Europos elite. Nebuvo minčių keltis į žemesnį lygį.

Paskutiniai kontrakto metai lieka. Nesu kaip Jankūnas. Manau, kad ateis laikas ir reikės pabandyti kažką kito, nebent viskas pasikeis sezono metu. Pernai turėjau daug minčių išvykti, bet kai buvau priremtas prie sienos, nusprendžiau likti.

– Kaip vertinate pasikeitusią „Žalgirio“ sudėtį?
– Nauja komanda, sezono pradžia gali būti nelengva. Bandysime padaryti viską, jog įtrauktume naujus žaidėjus į sistemą ir padėtume jiems apsiprasti. Taip pat legionieriams reikės įprasti ir prie Lietuvos mentaliteto. Atrodė ir anksčiau, kad sudėtis nėra stebuklinga, bet išsisukdavome iš tos situacijos bei išspausdavome maksimumą.

Lietuvoje visada turime laimėti pirmą vietą. Dėl Eurolygos – smagu, kad pernai pavyko patekti į atkrintamąsias, bet buvo labai sunku. Sezono pradžia buvo labai sudėtinga, kai namuose patyrėme vieną pralaimėjimą po kito. Tik dėl geros reguliariojo sezono pabaigos patekome į ketvirtfinalį.

– Ką manote apie Ą.Tubelio poelgį?
– Jaunuolis tikriausiai nesusimąstė. Nežinau, kas filmavo ir sugalvojo paviešinti tą medžiagą. Jeigu tai darė geras draugas, kam tai kelti į internetą. Man nepaaiškinamas dalykas, nes nesu to daręs ir nedaryčiau. Jo poelgį „nurašome“ ant jaunatviškumo. Tikrai talentingas vaikis ir gali pasiekti kažką. Galbūt bus pamoka ateičiai.

– Ar už didelius pinigu persikeltumėte į „Rytą“?
– Nesikelčiau į „Rytą“. Esu žalgirietis ir visą savo gyvenimą čia norėjau žaisti. Nenorėčiau pereiti pas priešus. Man patinka, tos priešpriešos tarp klubų. Tuo sportas mane žavi.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi