Naujienų srautas

Sportas2019.07.17 09:17

Po kraupios Slavicko traumos Čeburinas neslėpė pasipiktinimo: klausimas, ar Vaidas dar galės tęsti karjerą

LRT.lt 2019.07.17 09:17

Antradienio vakarą Belgrade Marijampolės „Sūduva“ baigė pasirodymą Čempionų lygos atrankos varžybose, kai 1:2 nusileido vietos „Crvena Zvezda“ vienuolikei. Tačiau tai dar nebuvo daugiausiai liūdesio sukėlęs faktas – pralaimėjimo kartėlį nustelbė kraupi Vaido Slavicko patirta trauma.

Antrajame kėlinyje serbų ekipos žaidėjas Marko Gobeljičius tiesiomis kojomis įsirėžė į Vaidą Slavicką, kuris netrukus sukniubo ant vejos. Gobeljičius prieš save išvydo raudoną kortelę, tačiau buvo aišku – „Sūduvos“ gynėjo trauma yra itin rimta.

Gobeljičius čiuožia atviromis kojomis: rezultatas – raudona kortelė ir Slavickas ant neštuvų

Po mačo prognozės patvirtino – 33-ejų futbolininkui lūžo abu blauzdos kaulai, jam trečiadienį Belgrade bus atlikta operacija, į Lietuvą jis grįš atskirai nuo komandos, kuri iš Serbijos sostinės kils trečiadienio ryte.

Turint omenyje, kad Vaidui Slavickui jau 33-eji, o tokios traumos gydymas užtrunka ne vieną mėnesį, kyla realus klausimas – ar futbolininkas dar išvis galės tęsti karjerą?

Apie tai spaudos konferencijoje kalbėjo ir marijampoliečių strategas Vladimiras Čeburinas.

„Dėkoju savo žaidėjams, kurie, net ir tokiomis aplinkybėmis nenuleido rankų ir siekė rezultato. Nėra gerai, kai žaidėjai patiria tokias traumas, tikiuosi, jos varžovai už tai susilauks atitinkamos nuobaudos, – kalbėjo V. Čeburinas.

Žaidėjas turėtų būti diskvalifikuotas ir nežaisti tiek laiko, kiek traumuotas futbolininkas. Vaidas negalės žaisti gal metus, gal dvejus. Kyla klausimas, ar jis iš viso dar galės tęsti karjerą?“

Po dvikovos su ašaromis akyse Marko Gobeljičius atėjo į svečių rūbinę, apgailestavo dėl susiklosčiusios situacijos ir paprašė, jog marijampoliečiai perduotų linkėjimus jau ligoninėje buvusiam Slavickui.

Tą patį padarė ir patys „Sūduvos“ futbolininkai, palinkėję V. Slavickui sveikatos ir greito grįžimo į aikštę.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi