Sportas

2019.07.16 19:11

„Žalgirio“ logotipą apspjaudęs ir trypęs jaunasis krepšininkas atsiprašo

LRT.lt2019.07.16 19:11

Lietuvos jaunimo iki 18 metų rinktinės narys Ąžuolas Tubelis trečiadienį sukėlė tikrą skandalą krepšinio pasaulyje. „Ryto“ sistemoje tobulėjantis žaidėjas Kauno „Žalgirio“ rūbinėje spjaudė ir trypė komandos logotipą, o šio veiksmo vaizdo įrašas paplito internete.

2018 m. prie „Ryto“ prisijungęs 17-metis praėjusiame sezone žaidė „Perlo“ komandoje NKL pirmenybėse.

Šiuo metu U-18 rinktinė Kaune rengiasi Europos čempionatui, čia vyksta Baltijos šalių taurės turnyras.

Praėjus pusdieniui nuo vaizdo įrašo paplitimo jaunasis žaidėjas savo privačiame „Instagram“ profilyje nusprendė atsiprašyti.

Kauniečių rūbinėje esantis „Žalgirio“ logotipas – lyg šventa vieta. Komandos žaidėjai niekada ant jo nelipa, neleidžia to daryti niekam. kas įeina į rūbinę. Kad ir po rungtynių juos kalbinantiems žurnalistams.

„Šiandien viešai paplitus privačiam video iš Kauno „Žalgirio“ dublerių komandos rūbinės, aš nuvyliau savo artimą aplinką bei priverčiau savo tėvus pajusti gėdą dėl mano vaikiško ir neapgalvoto elgesio. Žinau, jog niekas nebeatsuks laiko atgal ir jokie pasiteisinimai nepakeis mano parodytos nepagarbos ne tik Kauno komandai, bet ir visam Lietuvos krepšiniui. Vienintelis dalykas, ką galiu padaryti, tai atsiprašyti „Žalgirio“ komandos organizacijos, žaidėjų, fanų ir toliau savo vertę įrodinėti aikštelėje, o ne kvailais poelgiais už jos ribų. Atsiprašau“, – rašo A. Tubelis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt