Sportas

2019.07.16 16:14

VRFS atsakas: LFF kaltinimus Malžinskui pavadino visuomenės manipuliacija

LRT.lt2019.07.16 16:14

Vilniaus regiono futbolo sąjungos (VRFS) valdyba išplatino atsakymą į Lietuvos futbolo federacijos kaltinimus, jog vykdomojo komiteto (VK) narys Paulius Malžinskas, kuris viešai savo "Facebook" paskyroje sukritikavo federaciją, pats balsavo už Arūną Pukelį, kurio išrinkimą federacijos prezidentu pasmerkė.

Portalas LRT.lt pateikia sutrumintą VRFS valdybos pranešimą spaudai.

VRFS valdyba, reaguodama į 2019 m. liepos 15 dieną LFF išplatintą pranešimą spaudai ir Asociacijai bei žiniasklaidos priemonėms adresuotą „Reikalavimą Nr. 332“, konstatuoja, kad LFF ir toliau skleidžia informaciją dėl Arūno Pūkelio išrinkimo LFF viceprezidentu.

VRFS valdyba liepos 11 d. federacijos generalinio sekretoriaus Edgaro Stankevičiaus žodžius, pasakytus per spaudos konferenciją, kad „visi tame posėdyje (2019 m. balandžio 30 d. vykęs VK posėdis dėl A. Pukelio kandidatūros siūlymo į LFF antro viceprezidento postą) dalyvavę VK nariai, tame tarpe ir P. Malžinskas, pasisakė už šio asmens tapimą antruoju viceprezidentu“.

VK nariai nebalsuoja už kandidatus, o tik formaliai tvirtina siūlomas kandidatūras ir teikia jas LFF Konferencijai. Suinteresuotų asmenų bandymas šį VRFS prezidento P.Malžinsko balsavimą pateikti kaip pritarimą A.Pukelio kandidatūrai yra federacijos vadovų nekompetencijos požymis arba atvira manipuliacija bandant suklaidinti futbolo bendruomenę ir žiniasklaidą.

Bandymai įtikinti futbolo visuomenę, kad VRFS prezidentas P.Malžinskas palaikė A.Pukelio kandidatūrą, dar kartą įrodo, kad LFF vadovai atstovauja ne Lietuvos futbolo, o agresyvių grupių, norinčių bet kokiomis priemonėmis išlaikyti įtaką federacijai, interesus.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.