Naujienų srautas

Sportas2019.07.16 12:17

Kerla po treniruotės Belgrade: mes čia atvykome su savo tikslu

LRT.lt 2019.07.16 12:17

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai jau antradienio vakarą spręs savo likimą Čempionų lygos atrankos turnyre bei atsakomosiose rungtynėse Belgrade susitiks su poros favorite Belgrado „Crvena Zvezda“.

Tiesioginė „Crvena Zvezda“ ir „Sūduvos“ mačo transliacija antradienį nuo 21:30 per LRT PLIUS ir portale LRT.lt.

Pirmajame komandų mūšyje prieš savaitę Marijampolėje abi komandos įvarčių neįmušė, nors kelias puikias progas pasižymėti turėjo ir Vladimiro Čerubino treniruojami šeimininkai.

Serbijoje marijampoliečių laukia dar sunkesnė užduotis – „Crvena Zvezda“ futbolininkai bandys padaryti viską, kad patektų į antrąją atrankos turnyro etapą ir išsiųstų sūduviečius į Europos lygos atrankos turnyrą.

Prieš antradienio vakarą vyksiančią dvikovą mintimis apie būsimą akistatą dalinosi „Sūduvos“ vidurio saugas Semiras Kerla.

„Jaučiamės gerai. Esame čia jau dvi dienas, tad turėjome laiko apsiprasti. Aikštė yra nauja. Ji yra „greitesnė“, kitokia nei Marijampolėje. Tikriausiai ją dar palaistys prieš rungtynes, tačiau aikštė yra aikštė. Reikia prie jos priprasti ir per rungtynes parodyti viską, ką galime, - aiškino futbolininkas.

Po pirmųjų rungtynių viskas atrodo gerai. Parodėme, jog galime žaisti su varžovais. Jie atvyko atsipalaidavę, galvodami, kad lengvai laimės. Taip nebuvo. Kovosime, atiduosime visas jėgas ir žiūrėsime, kas iš to išeis. Atvykome čia turėdami tikslą ir tikimės jį pasiekti.“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi