Sportas

2015.09.08 13:45

Lietuvos golbolo rinktinei – Europos čempionato medaliai

ELTA 2015.09.08 13:45

Kaune vykstančio Europos golbolo (aklųjų riedulio) čempionato mažojo finalo rungtynėse šeštadienį Lietuvos rinktinė 15:5 (8:5) nugalėjo Čekijos komandą ir iškovojo bronzos medalius.

Kaune vykstančio Europos golbolo (aklųjų riedulio) čempionato mažojo finalo rungtynėse šeštadienį Lietuvos rinktinė 15:5 (8:5) nugalėjo Čekijos komandą ir iškovojo bronzos medalius.

Nugalėtojams net 11 įvarčius pelnė rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas Genrikas Pavliukianecas. Tris kartus pasižymėjo Mantas Panovas, vieną – Marius Zibolis.

„Labai didžiuojuosi Lietuvos vyrais ir sirgaliais. Puikiai sužaidė. Buvo susikaupimas, nusiteikimas, darbas gynyboje, susikalbėjimas tarpusavyje ir išpildymas. Kelis įvarčius prasileidom į kampukus, bet žinant, koks ilgas mums buvo šis sezonas, puikiai sulošėme. Labai smagus, kad Genrikas vieną iš tobuliausių savo turnyrų sulošė, kiek aš jį pažįstu“, – po pergalės mažajame finale sakė Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Karolis Levickis.

G. Pavliukianecas iš viso šiose pirmenybėse pelnė net 44 įvarčius.

„Labai gerai, Europos čempionato bronzos medalio dar neturėjau savo kolekcijoje, – po pergalės juokavo Genrikas Pavliukianecas. – Džiaugiuosi, kad man pavyko pelnyti daug įvarčių, bet mes vertiname bendrai visos komandos pasiekimą, o ne atskirų žaidėjų statistiką“.

Lietuvos golbolo rinktinė Europos čempione yra tapusi tris kartus (2007, 2009 ir 2013 metais) bei du sykius iškovojo sidabro medalius (2001 ir 2011 metais).

Komentuodamas Kaune vykstantį Europos golbolo čempionatą ir bronzinę pergalę, K. Levickis sakė: „Kai esi pripratęs laimėti, sunku pralaimėti, bet kartais to reikia, kad galėtum iš naujo siekti aukščiausių rezultatų. Iki Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių mūsų dar laukia daug darbo“.