2019.07.15 00:05

Afrikos tautų taurė: finale susikaus Senegalas ir Mahrezo genialumo išgelbėtas Alžyras

LRT.lt2019.07.15 00:05

Sekmadienį vakare paaiškėjo Afrikos tautų taurės finalininkai. Dėl čempionų vardo susigrums Senegalo ir Alžyro rinktinės.

Pirmajame vakaro pusfinalyje Senegalo atstovai 1:0 (0:0) palaužė varžovus iš Tuniso.

75-ąją minutę progos pasižymėti po 11 metrų baudinio neišnaudojo tunisiečiai – nuginkluoti varžovų nepavyko Ferjani Sassi.

81-ąją minutę paslaugą grąžino ir iš identiškos situacijos įvarčio pelnyti nepajėgė Henri Saivetas.

Per 90 minučių mačo nugalėtojas nepaaiškėjo, todėl prireikė dviejų papildomų kėlinių po 15 minučių.

Vienintelis susitikimo įvartis krito 100-ąją minutę – į savo vartus kamuolį po laisvo smūgio šalia savų vartų pasiuntė tunisietis Dylanas Bronnas.

Antrajame turnyro pusfinalyje Alžyro futbolininkai 2:1 (1:0) nukovė varžovus iš Tuniso.

Pirmasis susitikimo įvartis krito 40-ąją minutę, kai kamuolį į savus vartus po Riyado Mahrezo skerso perdavimo iš dešiniojo krašto pasiuntė nigerietis Williamas Troostas-Ekongas.

Atsiliekančioji vienuolikė atsitiesė 73-iąją minutę, kai po 11 metrų baudinio rezultatą išlygino puolėjas Odionas Ighalo.

Jau atrodė, kad nugalėtojai iki pagrindinio laiko pabaigos nepaaiškės, tačiau 5-ąją pridėjo laiko minutę viskas pasikeitė. R. Mahrezas nuostabiu laisvuoju smūgiu nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išplėšė pergalę Alržyro vienuolikei.

Afrikos tautų taurės finale alžyriečiai su senegaliečiais susitiks liepos 19-ąją dieną, penktadienį.