Sportas

2019.07.13 17:38

Lietuvos paplūdimio tinklininkai Europos jaunimo čempionate – devinti

LRT.lt2019.07.13 17:38

Antalijoje, Turkijoje, vykstančiame Europos jaunimo (iki 22 metų) paplūdimio tinklinio čempionate dvi Lietuvos komandos užėmė devintąsias vietas, rašoma federacijos pranešime spaudai.

Tiek vaikinų, tiek merginų varžybose mūsiškiai pasirodymą baigė antrajame atkrintamųjų varžybų rate – aštuntfinalyje. Merginų turnyro aštuntfinalyje šeštadienį Lietuvos atstovės Jekaterina Kovalskaja ir Rugilė Grudzinskaitė po 39 min. trukusios kovos 0-2 (23:25, 17:21) nusileido slovėnėms Nikai Bevs ir Tajdai Lovšin.

Lietuvaičių trenerė Asta Jansonienė teigė, kad komandai koją pakišo ir alinantis karštis. Antalijoje temperatūra viršija 30 laipsnių.

„Mano nuomone mums pritrūko daugiau treniruočių kartu, nes kuo aukščiau lipi, tuo didesnę reikšmę turi smulkmenos. Ne paskutinį vaidmenį suvaidino ir karštis. Šiais esu patenkinta devinta vieta, merginų noru laimėti. Tik pasikartosiu, kad reikia daugiau darbo kartu“, – kalbėjo A. Jansonienė.

R. Grudzinskaitė taip pat pabrėžė, kad geresniam rezultatui pristigo patirties tokio lygio turnyruose.

„Pačios savo pasirodymą vertiname neblogai, tačiau abi manome, kad visada galima geriau. Labai džiaugiamės, kad turėjome progą atstovauti savo šaliai ir įgyti nemažai patirties, kovojant su stipriomis komandomis. Mače su slovėnėmis mums pritrūko patirties ir tikslumo atliekant tam tikrus elementus, bet tikrai nenuleidžiame rankų ir sieksime savo tikslų toliau“, – įspūdžiais dalinosi R. Grudzinskaitė.

Vaikinų turnyre į ketvirtfinalį nepavyko prasibrauti praėjusių Europos jaunimo pirmenybių prizininkams Audriui Knašui ir Patrikui Stankevičiui. Jie aštuntfinalyje 0-2 (19:21, 19:21) pralaimėjo šveicarams Florianui Breerui ir Leo Dillieriui.

Europos jaunimo čempionate dalyvauja po 32 vaikinų ir merginų komandas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.