2019.07.13 11:08

Kanojininkas Vadimas Korobovas – Europos jaunimo čempionas

LRT.lt, ELTA 2019.07.13 11:08

Lietuvos kanojininkas Vadimas Korobovas iškovojo aukso medalį Čekijoje vykstančiame Europos jaunių (iki 18 metų) ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionate.

Lietuvos sportininkas jaunimo amžiaus grupės vienviečių kanojų 1000 m distancijos finale šeštadienį aplenkė visus aštuonis varžovus.

Lietuvis distanciją įveikė per 3 min. 51.994 sek.

V. Korobovas iki paskutinių metrų dėl aukso kovojo su rumunu Constantinu Diba (3:52.021). Tiek transliacijos režisieriai, tiek komentatoriai po finišo skelbė apie rumuno triumfą, tačiau oficialūs rezultatai atskleidė tiesą – auksą iškovojo mūsų tautietis, vos 0.027 sek. aplenkęs varžovą.

Bronza atiteko čekui Petrui Fuksai (+2,598 sek.).

Prieš metus V. Korobovas tapo Europos jaunimo čempionu 200 m distancijoje. Pernai šiame čempionate 1000 m distancijoje lietuvis laimėjo bronzą.

Šeštadienį dar keletas Lietuvos sportininkų Čekijoje varžysis 200 m distancijos pusfinaliuose.