Naujienų srautas

Sportas2019.07.12 21:16

Sėkminga atkarpa tęsiasi: Zagainova triumfavo Europos iki 23 metų čempionate

LRT.lt 2019.07.12 21:16

Sėkmingą sezono atkarpą tęsia Lietuvos trišuolininkė Diana Zagainova. Neseniai Lietuvos rekordą pagerinusi ir olimpinį normatyvą įvykdžiusi sportininkė triumfavo Europos iki 23 metų čempionate Švedijoje.

Lietuvos sportininkė pirmuoju bandymu nušoko 13 metrų ir 89 centimetrus ir iškovojo pirmąją vietą.

Antrąją vietą užėmė 13 metrų ir 85 centimetrus nušokusi Turkijos sportininkė Tugba Danismaz. Ji pagerino ir savo šalies iki 23 metų rekordą.

Paskutinę vietą ant podiumo užėmė Viliota Skvartsova iš Baltarusijos. Jos rezultatas – 13 metrų ir 79 centimetrai – yra geriausias asmeninis pasiekimas šiame sezone.

Ketvirtadienį vykusioje kvalifikacijoje D. Zagainova reikiamą atstumą įveikė jau pirmuoju bandymu.

„Aš labai laiminga, bet buvo tikrai labai sunku. Prieš dvi savaites pasiekiau savo asmeninį rekordą – 14,43 m, o šiandien laimėjau su 13,89 m. Bendras lygis visų šuolininkių buvo pakritęs. Kovojau iki paskutinio bandymo, tikrai nesikabinau sau medalio ir tikrai iki paskutinio bandymo planavau, kad reikės šokti ir šoksiu tam, kad kovočiau dėl aukso“, – džiūgavo D.Zagainova.

Trišuolininkė teigė, kad tai, jog nepavyko pasiekti artimo asmeniniui rekordui rezultato ir medalį iškovoti teko įtemptoje kovoje iki pat paskutinių akimirkų, apdovanojimą daro dar brangesniu.

„Man lengviau buvo šokinėti prieš dvi savaites, kai nušokau 14,43 m. Šiandien savijauta sunkesnė, sunkesnės man varžybos, galbūt dėl to tas medalis dar svarbesnis, nes tikrai reikėjo kovoti“, – šypsojosi D.Zagainova.

LRT.lt primena, jog šį sezoną D.Zagainova pasiekė Lietuvos rekordą ir įvykdė Tokijo olimpinių žaidynių normatyvą, nušokusi 14,43 m.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi