2019.07.11 21:22

Europos lygos atrankos starte „Riteriai“ neįveikė svečių iš Farerų salų

LRT.lt2019.07.11 21:22

Aurelijaus Skarbaliaus debiutas Europinėse varžybose apkarto – nors buvo laikomi aiškiais dvikovos favoritais, namuose rungtyniavę Vilniaus „Riteriai“ neįveikė svečių iš Farerų salų – rungtynės su „Klaksvik“ vienuolike baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:0).

Pirmasis kėlinys startavo be didesnės kažkurios komandos persvaros – kamuolys daugiausiai laikėsi aikštės viduryje, o iki vienų ar kitų vartų praktiškai nenukeliaudavo.

Visgi, antroje kėlinio pusėje šeimininkai perėmė teritorinę persvarą ir pradėjo daugiau būti su kamuoliu. Tačiau Farerų salų futbolininkai gynėsi patikimai ir ryškių progų sukurti varžovams neleido.

Antroji mačo dalis prasidėjo smagiai Vilniaus LFF stadione susirinkusiems sirgaliams – kiek užsitęsusi „Riterių“ ataka baigėsi skersu perdavimu į baudos aikštelę, kamuolys, praskriejęs pro visus ten esančius gynėjus, nuskriejo ir Valdemaro Borovskio, o šis žemu galingu smūgiu pasiuntė jį į tolimą kampą ir išvedė šeimininkus į priekį.

Džiaugsmas ilgai netruko – jau po kelių minučių išradingai kampinio situaciją įžaidę svečiai pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę, kur iššokęs klastingu smūgiu pasižymėjo Jakupas Andreasenas.

Paskutinėmis minutėmis Teremas Moffis dar sudrebino varžovų vartų virpstą, tačiau smūgis tikslo nepasiekė, tad lygiosios 1:1 reiškia, jog poros laimėtojas spręsis kitą savaitę Farerų salose.

Ten „Riteriams“ reikės iškovoti arba pergalę, arba pasiekti rezultatyvias lygiąsias (2:2 arba dar didesnes) .