Naujienų srautas

Sportas2019.07.11 20:38

„Nevėžis“ bando gelbėtis: klubą iš duobės traukti bandys žinomas agentas ir buvęs krepšininkas

LRT.lt 2019.07.11 20:38

Pastarosiomis savaitėmis akylai stebėta Kėdainių „Nevėžio“ klubo situacija, panašu, bus išspręsta – klubas rado naujus vadovus ir ruošiasi startuoti kitų metų LKL čempionate, praneša Kėdainių krašto puslapis muge.eu.

Pranešama, jog vadovavimą perima žinomi Lietuvos krepšinio žmonės – buvęs ilgametis krepšinio agentas Virginijus Bulotas bei buvęs krepšininkas Mindaugas Arlauskas.

Pirmasis taps klubo sporto direktoriumi, antrasis užims klubo direktoriaus pareigas, rašo muge.eu. Buloto teigimu – pagrindiniai klubo tikslai bus įnešti daugiau skaidrumo ir padaryti „Nevėžį“ tokiu klubu, už kurį vėl norėtų sirgti miestiečiai.

„Mes ateiname su galimybe padėti klubui susitvarkyti ir sukurti sistemą, sudėlioti viziją mažiausiai 3–4 metams į priekį. Kad klubas turėtų jaunų žaidėjų ugdymo strategiją bei galimybę pritraukti papildomų rėmėjų“, – „Kėdainių mugei“ sakė V. Bulotas.

Tiesa, greito klubo atgaivinimo vadovai nežada ir sako, jog tam prireiks laiko.

„Kiti metai bus pakankamai sunkūs, nes reikės sustruktūrizuoti visus įsipareigojimus, taip pat suformuoti komandą, kuri nebūtų visai trypiama. Kai žinai trejų metų viziją, vienerius metus gali kažką aukoti“, – pasakojo V. Bulotas.

Klubas taip pat turi įsiskolinimų, siekiančių apie 200 tūkstančių eurų, o V. Bulotas sako, kad skolas grąžinti bus privalu.

„Žalgiris“ savo skolas irgi ne iš karto atidavė, „Neptūnas“ turbūt irgi dar ne viską atidavė. Visi turi į ilgesnį laiką išdalintų įsipareigojimų. Mūsų tikslas – ne inicijuoti bankrotą ir niekam nieko neatiduoti, bet gyventi, kurti ir grąžinti“, – sakė V. Bulotas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi