Naujienų srautas

Sportas2019.07.11 18:02

Emocingas Westermanno atsisveikinimas: tikėjote manimi tada, kai netikėjo niekas kitas

LRT.lt 2019.07.11 18:02

Su Kauno „Žalgiriu“ atsisveikinęs ir į Stambulo „Fenerbahče“ persikėlęs Leo Westermannas išplatino žinutę, kuria padėkojo ekipos sirgaliams ir komandai.

Prancūzas į Kauną grįžo 2018-aisiais, po nesėkmingo sezono Maskvos CSKA. Lietuvoje gynėjas neišvengė sveikatos problemų, tačiau palaipsniui tapo vienu svarbiausių komandos krepšininkų ir ryškiai prisidėjo prie to, jog kauniečiai eilinį kartą taptų šalies čempionais ir nužygiuotų iki Eurolygos atkrintamųjų.

Nors buvo spėjama, jog L. Westermannas liks Kaune ir kitam sezonui, tačiau Stambulo „Fenerbahče“ perpirko gynėjo kontraktą ir pritraukė pas save.

Žinutėje Instagrame krepšininkas dėkojo sirgaliams, organizacijai ir negailėjo gražių žodžių, pabaigoje prabilęs net lietuviškai.

„Negaliu niekaip išreikšti to dėkingumo, kurį jaučiu „Žalgirio“ organizacijai. Noriu padėkoti savo komandos draugams, trenerių štabui, gydytojams, administracijai ir visiems, tiesiogiai ar netiesiogiai prisidėjusiems prie šių metų pasiekimų. Mes su šeima čia jautėmės tarsi namie.

Jūs buvote tie, kurie manimi patikėjo tada, kai netikėjo niekas kitas ir už tai būsiu amžinai dėkingas. AČIŪ“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi