Sportas

2019.07.11 12:01

„Žalgirio“ direktoriui Motiejūnui – antras Eurolygos metų vadovo apdovanojimas

LRT.lt 2019.07.11 12:01

Kauno „Žalgirio“ generalinis direktorius Paulius Motiejūnas sulaukė istorinio Eurolygos pripažinimo. LKL čempionų vadovas antrus metus iš eilės pripažintas metų vadovu.

Gianluigi Porelli vardu pavadintas prizas teikiamas nuo 2005 metų ir pirmą kartą jis du metus iš eilės atiteko tam pačiam asmeniui – Pauliui Motiejūnui.

Šio apdovanojimo laimėtoją renka visų Eurolygos komandų vadovai – jie balsuoja už geriausią. Apdovanojimas skiriamas už komandos nuopelnus tiek aikštėje, tiek užjos ribų.

Eurolyga akcentuoja, kad „Žalgiris“ ne tik antrus metus iš eilės pateko į stipriausių komandų aštuonetą, bet kauniečių arena ir toliau išlieka lankomiausia visoje Eurolygoje. Anot Eurolygos, „Žalgirio“ arena yra viena geriausių Europoje, o rungtynių dienos atmosferą joje Eurolygos puslapis įvardija žodžiu „legendinė“.

Balsuojant už metų vadovą žiūrima į komandos sportinius pasiekimus, arenos lankomumą, pačią areną, rungtynių dienos patirtį, klubo komunikaciją, marketingą, įvairias bilietų pardavimo programas ir t.t.

Tai ne pirmas „Žalgirio“ prizas šį sezoną. Prieš kelias dienas LKL čempionai gavo auksinį „Devotion Marketing Awards“ apdovanojimą už projektą #ManoPirmas, kuriuo siekta į areną pritraukti iki šiol joje nesilankiusius krepšinio gerbėjus.