Sportas

2019.07.11 09:15

„Arsenal“ pasmerkė rasistinį išpuolį prieš klubui priklausantį žaidėją

LRT.lt 2019.07.11 09:15

Londono „Arsenal“ klubui priklausantis ir Vokietijos „VfL Bochum“ ekipai paskolintas gynėjas Jordis Osei-Tutu draugiškose rungtynėse su Šveicarijos „St. Gallen“ ekipa tapo rasistinio išpuolio auka ir kurį laiką nenorėjo tęsti rungtynių.

Nemalonus incidentas nutiko 42-ąją rungtynių minutę. Spėjama, jog varžovų komandos žaidėjas Slimene`as Kchoukas įžeidė 20-metį futbolininką, kuris po S. Kchouko pasakytos frazės su ašaromis akyse kuriam laikui paliko aikštelę ir į ją sugrįžo tik po kelių minučių. Futbolininką bandė nuraminti ir paguosti vienas iš Vokietijos klubo trenerių.

„Arsenal“ klubas iškart pasmerkė išpuolį prie išnuomotą žaidėją. BBC teigimu, Londono ekipa artimai bendrauja su „VfL Bochum“ klubu, bandydama žaidėjui suteikti visokeriopą pagalbą.

„Rasizmas neturi vietos mūsų sporte ir mes netoleruosime jokios diskriminacijos“, – teigiama „Arsenal“ išplatintame pranešime spaudai.

„Esu labai nusivylęs dėl šio įvykio, – BBC cituoja patį J. Osei-Tutu. – Niekas neturėtų būtų diskriminuojamas. Labai sunku suprasti, kodėl taip galėjo pasielgti kitas futbolininkas. „Arsenal“ ir „VfL Bochum“ klubai man skyrė didžiulę paramą ir aš tikiuosi, jog mes kartu parodysime, jog rasizmui futbole nėra vietos.“