Sportas

2019.07.10 13:16

Už Atlanto plušantis Sirvydis susilaukia vis daugiau pagyrų: jo talentas yra ypatingas

LRT.lt 2019.07.10 13:16

Šiuo metu NBA vasaros lygoje su Detroito „Pistons“ rungtyniaujantis 37-uoju šaukimu naujokų biržoje pašauktas Deividas Sirvydis sulig kiekviena diena daro vis didesnį įspūdį ekipos treneriams, kurie negaili jam pagiriamųjų žodžių.

Vasaros lygos turnyro metu komandai vadovaujantis J.D DuBois tikina, jog žaidėjo krepšinio suvokimas – neeilinis.

„Galima jam padėti suderinti mitybą, sporto salės programas, padaryti kitus dalykus, tačiau jo talentas yra ypatingas abiejose aikštės pusėse. Dėl savo gero sportinio IQ jis visada atsiduria gerose vietose ne tik puolime, tačiau ir gynyboje“, – pasakojo strategas.

Krepšininkas neretai sulaukia pastabų dėl savo kūno sudėjimo ir tai yra įvardinama kaip vienas pagrindinių faktorių, ties kuriuo žaidėjui reikia dirbti. Su tuo sutinka ir „Pistons“ personalo vadovas Gregas Polynski.

„Jis yra labai atsidavęs krepšininkas ir supranta, jog, jei nori čia žaisti, turi sustiprinti savo kūną. Tai jam yra vienas svarbiausių faktorių, norint dėti žingsnius tolyn“, – teigė G. Polynski.

D. Sirvydis kol kas rungtyniavo visose trejose Vasaros lygos rungtynėse, per jas išmetė penkis tritaškius, iš kurių tikslą pasiekė trys.