Sportas

2019.07.10 07:15

Disko metikė Ieva Zarankaitė Universiadoje iškovojo bronzos medalį

LRT.lt2019.07.10 07:15

Įpusėjus vasaros Universiadai Neapolyje (Italija) pirmąjį medalį Lietuvos delegacijai iškovojo disko metikė Ieva Zarankaitė. Ji savo geriausiu bandymu diską švystelėjo 56,75 m. ir pasipuošė bronzos medaliu. Pirmąją vietą iškovojo savo asmeninį rezultatą pagerinusi italė Daisy Osakue (61,69 m.). Antra liko vokietė Vita Claudine (61,52 m.), informuojama pranešime spaudai.

„Planas pavyko, – plačiai besišypsodama po varžybų džiaugėsi Floridos valstijos universitete studijuojanti Ieva. – Jaučiausi gerai, viskas buvo gerai, varžybų oras buvo geras. Šiandien palijo, tai sektorius nebuvo toks slidus, kaip vakar. Atvykau kovoti, kovojau iki galo, labai bijojau likti ketvirta, kaip dažniausiai būna per varžybas. Pavyko viskas iki galo ir pirmas toks medalis.“

Studentų sporto žaidynėse savo pasirodymus tęsia kiti Lietuvos lengvaatlečiai. Liepos 10 d. finale ietį mes Liveta Jasiūnaitė. Ji kvalifikacijoje ietį numetė 57,66 m ir į finalą pateko su ketvirtu rezultatu.

Adrijus Glebauskas kvalifikacijoje peršoko kartį iškeltą į 2,20 m aukštį ir taip pat liepos 10 d. varžysis finale.

Priminsime, kad Neapolio mieste vykstančioje Universiadoje iki šiandien iškovoto medalio geriausiai sekėsi plaukikui Andriui Šidlauskui, kuris 100 m. ir 200 m. krūtine plaukimuose užėmė ketvirtąsias vietas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.