Naujienų srautas

Sportas2019.07.09 23:25

Dėl nerealizuotų progų apgailestavęs Čeburinas: šioje sezono stadijoje galime su jais konkuruoti

Marijampolės „Sūduva“ ne kartą vertė Marijampolės ARVI arenoje susirinkusius žiūrovus griebtis už galvų dėl neišnaudotų šansų, tačiau galų gale pirmasis mačas su Belgrado „Crvena Zvezda“ baigėsi lygiosiomis 0:0. Tai reiškia, jog į antrąjį Čempionų lygos atrankos etapą pateksianti komanda paaiškės kitą savaitę Belgrade.

Ši dvikova niekuo nepriminė dviejų akistatų, kuriose šios komandos susitiko pernai. Tada serbų atstovai turėjo visišką kontrolę abiejuose susitikimuose ir per du mačus pelnė penkis įvarčius be atsako.

UEFA „Čempionų lygos“ atrankos rungtynių Marijampolės „Sūduva – Belgrado „Crvena Zvezda“ santrauka

Antradienio vakarą Marijampolėje nebuvo nieko panašaus – nors „Crvena Zvezda“ ir surengė kelis pavojingus šeimininkų vartų šturmus, tačiau rimtesnio darbo Ivanas Kardumas taip ir nesulaukė.

Savo ruožtu „Sūduva“, kaip ir buvo galima tikėtis, grasino varžovams greitais išpuoliais, o po kelių iš jų ARVI arenoje nuaidėjo ne vienas garsus atodūsis.

Emocijos buvo užvaldžiusios ir Belgrado ekipos trenerį Vladaną Milojevičių – laikui vis senkant specialistas ne kartą išraiškingais rankų mostais reiškė nepasitenkinimą savo komandos veiksmais atakoje, kai lygiose vietose buvo atiduodami kamuoliai ar atliekami netikslūs perdavimai. Trenerio pyktį galima suprasti – po tokios mačo baigties „Sūduva“ išsaugo realias galimybes žengti toliau, o varžovas atrodo daug labiau pažeidžiamas, lyginant su žvėrimi, sutiktu pernai.

Marijampoliečių treneris Vladimiras Čeburinas po rungtynių džiaugėsi, jog komanda pasirodė geriau nei praėjusiame sezone, tačiau apgailestavo, jog nepavyko pelnyti įvarčio.

„Visų pirma noriu pasveikinti visus su didele švente, Čempionų lygos pradžia. Žinojome, kokia didžiulė atsakomybė mus slegia po praeitų metų, mat pernai nesugebėjome visko padaryti gerai ir tinkamai, – praėjusių metų susitikimus prisiminė treneris.

Varžovų komanda labai stipri, be abejonių, bet šis mačas parodė, kad dabartinėje sezono stadijoje įmanoma su jais lygiai konkuruoti.

Žinoma, gaila, jog įvarčio neįmušėme, nes prieš antras rungtynes tai sunkina mūsų užduotis, tačiau rungtynėse ten privalome atiduoti visą šimtą procentų. Turime išanalizuoti šias rungtynes ir matyti, ką kitose rungtynėse galima daryti geriau“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi