Sportas

2019.07.09 17:08

Juozukas gali lengviau atsikvėpti: nugaros skausmus sukėlė per stiprus pilvo presas?

LRT.lt2019.07.09 17:08

Nugaros skausmus kenčiantis Lietuvos vyrų rinktinės masažuotojas Juozas Petkevičius apsilankė prekybos ir laisvalaikio centre „Megoje“ įsikūrusiame sveikatingumo centre „VS-Fitness“, kuriame atlikęs išsamius testus sužinojo, jog problemą sukėlė per stiprus pilvo presas.

„Dėl rezultatų labai nenudžiuginsiu, reikės padirbėti. Pagrindinė problema – per stiprus pilvo presas, jis uždominuoja visą korseto raumenyną, todėl nugara turi labai stengtis, kad tai išlaikytų, dėl to jums ją ir skauda“,- testų rezultatus įvertinęs kalbėjo su olimpiečiais dirbantis kineziterapeutas Mantas Lesnickas.

Geru humoro jausmus pasižymintis Juozukas nepraleido progos papokštauti ir paprašė M.Lesnicko palyginti jo testų rezultatus su Lietuvos olimpiečių.

„Kai kuriems olimpiečiams tektų pasistengti, kad pasiektų jūsų lygį. Reikės padirbėti 2-3savaites, tačiau iki pasaulio čempionato pasveikti suspėsite“,- geras žinias M.Lesnickas pranešė rinktinės talismanui.

Jau kitos laidos metu krepšinio aistruoliai turės galimybę išvysti, kaip masažo metu neiškentęs Juozukas savo paslapčių mokė kineziterapeutę Deivę Šurmaitienę.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt