2019.07.08 09:10

Donatą Motiejūną į savo gretas milijoniniu kontraktu vilioja Šanchajaus klubas

LRT.lt2019.07.08 09:10

Kinijoje pastaruosius du sezonus Šangdongo „Golden Stars“ klube rungtyniavęs lietuvis Donatas Motiejūnas gali prisijungti prie kitos Kinijos krepšinio asociacijos (CBA) ekipos. Portalo „Sportando.com“ žurnalistas Emiliano Carchia skelbia, jog aukštaūgį į savo greitas vilioja Šanchajaus „Sharks“ klubas.

Teigiama, jog Šanchajaus klubas krepšininkui siūlo finansiškai itin patrauklią sutartį. Praėjusiame sezone, rungtyniaudamas „Golden Stars“ gretose, D. Motiejūnas uždirbdavo apie 3 milijonus JAV dolerių.

Praėjusiame CBA sezone „Sharks“ krepšininkai užėmė 10-ąją vietą reguliariajame sezone ir čempionato aštuntfinalyje serijoje iki 2 pergalių 0:2 pralaimėjo Pekino „Ducks“ krepšininkams.

2018-2019 m. sezone D. Motiejūnas CBA čempionate per sužaistas 37-erias rungtynes įmesdavo po 27,3 taško, atkovodavo po 14 kamuolių ir atlikdavo po 4,2 rezultatyvaus perdavimo. „Golden Stars“ pasirodymą praėjusiame sezone užbaigė pralaimėdami aštuntfinalio seriją.

Po sezono Kinijoje D. Motiejūnas buvo persikėlęs į San Antonijo „Spurs“ klubą. Reguliariajame NBA sezone lietuvis sužaidė 3 rungtynes, per kurias rinkdavo po 2 taškus ir atkovodavo po 1 kamuolį per 4 minutes aikštėje.

NBA atkrintamosiose aukštaūgis ant parketo pasirodė 5-iuose susitikimuose ir per beveik 4 minutes D. Motiejūnas spėdavo įmesti po 2,6 taško atkovoti po 1,4 kamuolio.