2019.07.08 00:05

Afrikos tautų taurėje – dramatiška Madagaskaro pergalė ir puikus Riyado Mahrezo įvartis

LRT2019.07.08 00:05

Vėlyvą sekmadienio vakarą paaiškėjo trečioji Afrikos tautų taurės ketvirtfinalio pora. Tarp 8 geriausių žemyno komandų pateko Madagaskaras ir Alžyras.

Pirmajame dienos aštuntfinalyje madagaskariečiai 2:2 (1:1) po 11 metrų baudinių serijos įveikė varžovus iš Kongo Demokratinės Respulikos.

Madagaskaro atstovai jau 9-ąją minutę nuginklavo varžovų vartus. Pasižymėjo Ibrahimas Samuelis Amada.

Rezultatą 21-ąją minutę išlygino Cedricas Bakambu.

Po ilgosios pertraukos iniciatyvą perėmė Madagaskaro vienuolikė. 77-ąją minutę įvartį pelnė Faneva Ima Adriatsima.

Jau atrodė, kad triumfuos madagaskariečiai, tačiau rezultatą 90-ąją minutę antrą sykį išlygino Chancelis Mbemba.

Baudinių seriją 4:2 laimėjo Madagaskaras.

Antrajame dienos aštuntfinalyje Alžyro rinktinė 3:0 (1:0) nepaliko vilčių varžovams iš Gvinėjos.

Pirmąjį susitikimo įvartį po gražaus žaidimo „sienele“ 24-ąją minutę pelnė Youcefas Belaili.

Rezultatą 57-ąją minutę padvigubino gražų perdavimą iš kairiojo krašto priėmęs ir varžovų gynėją apsivaręs Riyadas Mahrezas.

82-ąją minutę kontraatakos metu pasinaudojęs nepaaiškinama varžovų gynybos klaida pergalę užtvirtino Adamas Ounasas.

Madagaskaro ir Alžyro ekipos susikaus dėl patekimo į pusfinalį.