Sportas

2013.01.22 16:04

Kliba „Mercedes“ komandos vadovo R. Brawno kėdė

LRT.lt 2013.01.22 16:04

„Mercedes“ nori pakeisti komandos vadovą Rossą Brawną – tai dalis pertvarkymų, kuriais siekiama pagerinti komandos rezultatus „Formulės-1“ lenktynėse, rašo bbc.co.uk.

„Mercedes“ nori pakeisti komandos vadovą Rossą Brawną – tai dalis pertvarkymų, kuriais siekiama pagerinti komandos rezultatus „Formulės-1“ lenktynėse, rašo bbc.co.uk.       

Jau oficialiai patvirtinta, kad nauju vykdomuoju „Mercedes“ direktorumi tapo Toto Wolffas, iki šiol tokias pareigas užėmęs „Williams“ komandoje.

Tačiau teigiama, kad T. Wolffas į „Mercedes“ prisiviliojo ir „McLaren“ techninį direktorių Paddy Lowe.   

Anot BBC, jų tikslios pareigybės dar nėra aiškios, bet būtent jie abu vadovaus komandai.

Tad suplanuota pertvarka nepalieka vietos ekipoje jos vadovui R. Brawnui ir Nickui Fry, kuris iki šiol buvo vykdomasis direktorius.  

„McLaren“ atsisako komentuoti situaciją, o „Mercedes“ BBC informaciją apibūdina kaip „labai spekuliatyvią“.    

BBC šaltinių teigimu, P. Lowe`as sutiko pereiti į „Mercedes“, bet dar nepasirašė kontrakto – todėl tebelieka galimybė, nors ir maža, kad jis liks „McLaren“ ekipoje.     

BBC „Formulės-1“ analitikas Eddie Jordanas, kuris atskleidė dvi didžiausias „Mercedes“ istorijas per pastaruosius trejus metus – sutarčių su Michaeliu Schumacheriu ir Lewisu Hamiltonu pasirašymą, irgi sužinojo apie tokius komandos planus, bet iš savų šaltinių.

„Paddy Lowe`as pereina į „Mercedes“ ir, atrodo, R. Brawnui ir N. Fry teks išeiti. Lowe užims labai aukštas pareigas, – sakė E. Jordanas. – Jis nebus techninis direktorius, jo pareigos bus daug aukštesnės. Bet jis taip pat nebus ir komandos vadovas, nes juo bus T. Wolffas“.