2019.07.07 14:19

Apdovanojimų ceremoniją boikotavęs Messi „Copa America“ rengėjus ir teisėjus apkaltino korupcija

LRT 2019.07.07 14:19

Argentino rinktinė vėlyvą šeštadienio vakarą „Copa America“ turnyre 2:1 nukovė Čilės vienuolikę ir iškovojo bronzos medalius, tačiau ryškiausia šalies futbolo žvaigždė Lionelis Messi nusprendė boikotuoti apdovanojimų ceremoniją.

„Nusprendžiau nepasirodyti ant podiumo, nes mes nesame gerbiami. Nesiruošiu būti šios korupcijos dalimi. Mes galėjome pasiekti daugiau ir laimėti šį turnyrą, tačiau CONMEBOL (Pietų Amerikos futbolo federacija) mums neleido to padaryti“, – teigė futbolininkas.

Atleto mačas baigėsi jau 37-ąją minutę, kai puolėjas įsivėlė į incidentą su čiliečiu Gary Medeliu. Už tai teisėjas abiems futbolininkams parodė po raudoną kortelę.

Pats L. Messi paklaustas apie susistumdymą teigė, jog toks arbitrų sprendimas yra kritikos CONMEBOL pasekmė.

„Šiame episode būtų pakakę geltonos kortelės, tačiau dabar turiu atsakyti dėl to, ką pasakiau po pusfinalio. Svarbiausia, mano komandos draugai iškovojo pergalę“, – pasakojo futbolininkas.

Po pusfinalio susitikimo su Brazilijos atstovais, kurie argentiniečius nukovė 2:0, L. Messi buvo dar labiau įsiutęs. Futbolininkas tada kritikavo VAR teisėjų sprendimą 71-ąją minutę neskirti 11 metrų baudinio į brazilų vartus. Po šio epizodo Argentinos vartai buvo iškart nuginkluoti antrą kartą.

„Jie nebuvo už mus pranašesni. Pirmą įvartį jie įmušė anksti, o antrasis buvo pasekmė neskirto baudinio po pražangos prieš Sergio Aguero. Teisėjai dare vieną klaidą po kitos, o jų nenoras pasinaudoti VAR technologija yra nesuvokiamas.

Atvirai – teisėjai atėmė iš mūsų galimybę rungtyniauti finale. Net neabejoju, kad Brazilija iškovos aukso medalius. Šis turnyras tam ir skirtas. Linkiu Peru komandai nenukentėti nuo VAR. Jiems bus labai sunku“, – įsiutęs dėstė mintis L. Messi.