Sportas

2019.07.06 23:08

Po pralaimėjimo JAV Gediminas Petrauskas nenuleido galvos: suprantame, kokį šansą dar turime

LRT2019.07.06 23:08

Lietuvos jaunimo (U19) krepšinio rinktinė 67:102 nusileido turnyro favoritams JAV krepšininkams. Mūsų tautiečiai neleido sau nuleisti galvų, o žvilgsnį nukreipė į sekmadienio akistatą su Prancūzijos krepšininkais.

„Liūdna, kad negalėjome daugiau pasipriešinti. Neradome vaistų jiems. Bandėme skirtingas gynybos sistemas, bet tie jų 22 puolime atkovoti kamuoliai...

Antrą kėlinį apylygiai sužaidėme, visus kitus jie dominavo Amerika. Reikia pasveikinti juos su pergale, o dabar belieka ruoštis svarbiausioms finalo rungtynėms sekmadienį“, – mintis dėstė rinktinės strategas Gediminas Petrauskas.

Paklaustas apie galimą auklėtinių motyvacijos stoką ar reikalą jos įpūsti, treneris teigė, jog nemato tam reikalo.

„Tikiuosi, kad to nereikės. Manau, kad patys suprantam, kokį šansą dar turime. Turėjome du šansus pakovoti dėl medalio, šiandien vieną praradome, tai dabar lieka antras. Svarbiausia kuo greičiau atsistatyti ir būti pasiruošusiems rytojaus rungtynėms“, – pasakojo G. Petrauskas.

Paklaustas apie Prancūzijos atstovus pusfinalyje įveikusius ir netikėtai į turnyro finalą patekusius Malio krepšininkus, specialistas nebuvo nustebintas puikiu jų žaidimu.

„Gal Malis nustebino tik pačioje pradžioje. Labai lengvai nugalėjo Latviją, po to įveikė Kanadą ir kitas komandas. Tai parodo stabilų jų žaidimą. Nežinau, kiek čia to netikėtume. Apskritai, manau, kad reikia rūpintis savimi, savo psichologija ir negalvoti apie kitas komandas“, – užbaigė strategas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt